F7R lpg enjektör problemi

sulexman

Naim SÜLEYMAN ŞENSOY
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ER coupe bugünlerde lpg de performans düşüklüğü yaşamaya başladı 3000 & 4000 devir arası boğulma gibi bir his veriy... benzinde bu problem yok gittiğim ustalar LPG enjektör sorunu olabileceğini söyledi değiştirince düzelir mi daha önce bu sorunu yaşayan arkadaşlar var mı?.. ve hangi marka takmamı tavsiye edersiniz??.. saygılar..

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun diyeyim baştan kardeşim.. bende atiker sıralı sistem takılı cok sorunlar yasadım devirsizlik stop etme falan... habire ayar yaptırıp duruyodum bi gazcı diyodu bu ayarlar bozuk böyle olmaz bırkalıyodu öteki gazcı diyodu yok böyle olmaz bırkalıyodu.. son saglam bi gazdı ayarladım sıkı makinalardan anlayan bi bmwciydi... ayarlarda turbo fln seçili olması lazım bizim f7r motorlar performans aracı oldugu için.düşük kısık ayarlarda bu şekilde yapmıştı bendede böyle vites yükseltip gazlıyacagım anda araba kasıyodu kendini seriliği kaybolmuştu..bide dediğin gaz enjektörleride cok mantıklı aslında onları benim memeleri genişlettiler taşladılar uçlarını sanırım öyle ayarları yaptıklarında grafik gösterdiler ekranda herşey süperdi benzinde calısıymuş gibi araç. sana son bi tavsiyem forumda sponsor olan gazcı turgut usta war onu bul konulardan numarası falan wardı ara onu rfcden buldum aradım de cok ilgileniyor yeri sivasta ama kargoyla ürün gönderiyo biz ondan 3-5 ürün aldık hemde yarı fiyatına orjinal ürünleri gönderiyo atiker gaz filtresi aldık ondan 10 tane komik rakamlara.heea bu arada filtrenide değiştir!!.. sen ula bi turgut ustaya parça lazım olursa ondan al kardeşim.. ;)

sulexman

Naim SÜLEYMAN ŞENSOY
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam teşekkür ederim şu an bi göreve gönderildim dönüşte çalışmalara başlamayı düşünüyorum.. Turgut ustaya da ulaşırım inşallah. Tekrar teşekkürler.

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tmm kardeşim benide bilgilendir sonuca göre yaz olanları.umarım halledersin kısa zamanda...