F7R Sorgulama...!

jesus41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlısı olsun umarım gönlüne göre bi aslan bulursun. bu UG coupe hakkında tam bi bilgim yok ama begendigim bi f7r ve bakımlı temiz bakıor yani sahibi.şurdan bilioyorum az çok ;
bizim facebokta coupegrubumuz war Bursada bulusmalar toplantılar yaptıgımız ama baska sehirlerdende katılanlar war cok grubumuza.orda öyle yorumlaşmıştık fkn ordan war tanısıklıgımız sonra facebokta arkadas olduk paslasıyoz bazen aracın sahibide f7r seven arabasının degerini bilen birisi.yani kıymetini biliyor piyasadaki döküntü olanlardan degil apaçi gbi dolasan f7rcılardan degil.bende eger istersen bi sorarım faceboktan konusurum danısır detaylı bilgi isterim..ama su an hakket baktıgında TR deki tüm ilanlara adamakıllı yok bu aralarında en iyilerinden sende elemişsin güzelce bunu cıkarmıssın...
o öteki 11lik ilanı sorarsan benim onu gözüm hic tutmuyo zaten cokta sekilsiz hale sokmuslar aracı.o fiyata dusurmusler nedir belli degil kıymet bilirmi iyi bakarmı vb..
hayırlısı olsun tekrardan
Hocam bi konuşsan ne güzel olur en azından değerini bilicek birine gider onunda aracı bende sağlam bi araç almış olurum. 11 lik olanla konuştum soonruf arızalıymış midem bulandı yoksa bu sabah gidip bi gebzedekine bakıcaktım şimdi bi seçenek 13 lük olan kaldı arkadaş özellikle pazarlık yok yazmış ama bişeyler daha yaparmı acaba fiyatta meraktayım aramadımda daha. Bugün olmazsa bi arıyıcam bi kaç tanede cabrio war favorilerimde onları bi dolaşıcam.

cantekin67

Cantekin YAVUZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.4 görünümlü iyiymiş :)

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
13lük temiz görünüyor. benim bile iştahım kabardı :D

jesus41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
13 lük olanla aradım konuştum... Araçda kaza değişen boya yoktur diyor. Soonruf u arızalıymış hiç şaşırmadım. Araba soğukken stop ediyor dedi arkadaş kat iptali düz boru olduğu için diyo ama ben pek inanamadım daha önce crx im vardı ondada düz boru egzos vardı hiç öle sorun yaşamadım çevremdeki bütün arkadaşlarımın arabalarında düz boru egzos var onlardada sorun yaşıyan görmedim sanırım başka bi sıkıntısı var aracın temizliğine dicek bişi yok ama midem bulandı ne diyorsunuz ??

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sunroof arızası çok önemli değil. parçası var, tamiri var. nitekim kelebeklerin de aynı şekilde. senin buradaki amacın temiz, oynanmamış, apaçileştirilmemiş bir coupeye sahip olmak olmalı. ufak tefek masrafına katlanacaksın illa ki..

stop etme çok büyük ihtmalle emme manifoldunun contalarındandır. manifold contaları, gaz kelebeği ve rolanti motorunu elden geçirdikten sonra bir problem kalmaz.

niyetliysen git bak/baktır araca derim. farlar dahi orijinal çift optik duruyor. motor ve döşemelerde oldukça temiz gibi..