F7r turbo uygulamasi

purmol

Bilgi Girilmemiş
Yapılmaz diye birşey yok . Zaman ve para önemli olan . Minimum 5 bin TL ve üstü paralar kesinlikle harcanır.

muro

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bursada 2000 tl diyorlar geçenlerde sormuştum. clio 1.4 2008hb için 40hp alırsın dedi

maccoder

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bursada 2000 tl diyorlar geçenlerde sormuştum. clio 1.4 2008hb için 40hp alırsın dedi

Kim dedi onu bende bursadayim hemen gideyim yanina

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Yapılmaz diye bişey yok para olduktan sonra neden olmasın.

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu an bir tane var. Ozan herşeyi ile bitirdi arabayı. Stock şanzıman güce dayanmadığından dağılıyordu en son. Detay istersen pm at bana

nege32

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu an bir tane var. Ozan herşeyi ile bitirdi arabayı. Stock şanzıman güce dayanmadığından dağılıyordu en son. Detay istersen pm at bana

PM NE DEMEK BEN ANLAMADIM SANAL ORTAMDA YENİYİM BEN YAW hımm

hilmii_

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tabıkı olur ama megane maxi turbosuz 270 beygır e kadar cıkartılmıs bence gayet yeterlı bır guç

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Alman Elia tuning sitesini incele, orda f7r'a turbo kiti var,belki projen için referans olur

HTC One X ile TT2 den...

Kesinlikle ÜSTAD ın düşünceleri ve yönlendirmelerini izlemenizi tavsiye ederim. O bir F7R KRALI !!

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
F7R'a turbo yapılmazı kim diyorki.Sadece gülüyorum.. Erencim herşeyi maximegane yaptık kardeşim.Şanzımanda maximegane dogbox oldu,tüm yürüyen aksam aksından traversine paddle boxtan kaputuna kadar orijinal maxi megane.Specleri şuan yazmıyorum ama basıncı çok fazla açmadan 600 hp civarlarında 900 kg gibi özetleyebilirim.Araç haziran başı gibi yollarda olacak.Motor yürüyen kaporta herşey bitti.Boyaya girecek mart sonuna doğru..Renkte değişiyor.

Tuning türkiye eylül 2008 dergisi var bende hala saklıyorum ondaki araç sanırım bu, direklerden de belli oluyor zaten turuncu olduğu :) Bitmiş halini de bekliyorum merakla mahrum etmeyin bizi :)