Fabrika Çıkışlı LPG li 1.2 Renault Symbol

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla hayırlı olsun üretime başlamışlar demek ki..

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla hayırlı olsun üretime başlamışlar demek ki..
1-1.5 yıldır yanlıs bilmiyorsam fabrika çıkışı tüplü symbol zaten yapıyordu reno bu kasa artık son hali oldu bile 2013 de malum symbol yenileniyor. günaydın onur abi :)

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1-1.5 yıldır yanlıs bilmiyorsam fabrika çıkışı tüplü symbol zaten yapıyordu reno bu kasa artık son hali oldu bile 2013 de malum symbol yenileniyor. günaydın onur abi :)
sana da günaydın :) biz lpg ye bakmıyoruz ben 2.5 aydır renaultdayım ne fabrika çıkışlı renault gördüm nede arızasına baktık o yüzden şaşırdım :)

cantekin67

Cantekin YAVUZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah belasını versin bu LPG modelin. Kesinlikle uzun yol aracı değil.

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sana da günaydın :) biz lpg ye bakmıyoruz ben 2.5 aydır renaultdayım ne fabrika çıkışlı renault gördüm nede arızasına baktık o yüzden şaşırdım :)
senin canın sagolsun abi sana bi şey olmasın boşver hehe

memo_16

Bilgi Girilmemiş
clio symbol faz IIdede yanılmıyosam vardı lpg li sistem :D bu kasa symboller şubat 2013te son, yani fabrika bitiriyor, sebebi şu an symbolde olan motorların euro 5 normlarına uymaması ve fabrikanın motor değiştirmek ve uydurmak için extradan para vermemek istemesi :D bu symbolde güzel olmuş ama taksiciler içi ideal :eyv

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.2 arabaya LPG mi olur araba zaten 1.2 ya.Bana cok ters bir LPG mantıgı. Bir zamanlar >1.2 Albea mız vardı tüplü.Yeminle 1.2 benzinliden hiçmi hiç farkı yoktu yakıt konusunda :) Buda o hesap LPG varmı var.Arkadaşım madem yapıyosun LPG yi al 1.6 motora tak 2.0 motora tak . Fabrika cıkışı lpg li insignia gibi lpgli Fluence cıkar 1.6 mesela. 1.2 de ne olacakki degilmi ? :)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben fabrikanın ürettiği aracı merak edenler olur diye böyle arabayı biraz inceledim :)
RFC ye de sundum , özellikle bağlantılar alıcı için önemli , dışardan araştıranlar için ayrıntılarıyla anlattım :)

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben fabrikanın ürettiği aracı merak edenler olur diye böyle arabayı biraz inceledim :)
RFC ye de sundum , özellikle bağlantılar alıcı için önemli , dışardan araştıranlar için ayrıntılarıyla anlattım :)

Sagol Kadir sana Teşekkür etmeyi unutmuşum yazımda :) Kusurabakma kardeşim. :)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Sagol Kadir sana Teşekkür etmeyi unutmuşum yazımda :) Kusurabakma kardeşim. :)
Ben belirtmediğim için sona ekleyim dedim Abi :) yoksa senin için değil herkes için yazdım :)

Test etme şansımız yoktu ama 1.2 sıralı sistem aynı devam eder .
Çok sıkıntı olmaz .

Tek sıkıntı gaza fazla basar çok yakar .