Fan müşürü önemli tecrübe!!!

Görkem

Bilgi Girilmemiş
ben yaz kış aynı kullanıyorum alayına gider hesabı bir sorun olmadı şimdiye kadar faruğun tavsiyesiyle hararet göstergesi taktık fanın çalışıp çalışmadığını kontrol etmek içinde fana paralel 2 adet let bağlayıp içeri monte ettim...
iyi yapmışssın kanka

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet led kullanmanız baya faydalı

CanCaloz

Can ALBAYRAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim araçtada fanı hararet düğmesine bağlamıştım 80i geçtiğinde direk açıyordu ve lamba yandığı içinde fanın çalıştığını anlıyordum :) ayrıyetten bir anahtar ilede kendim açıp kapatabiliyordum :) güzeldi yani :D

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam R5 severler bir tecrübemi paylaşmak istedim. R5 kullananlar bilir. R5 lerde hararet göstergesi yoktur yani lambalı sistemdir. Zaten şunu hiç anlamış değilim orjinali lambalı sistem hararet yaptığında lamba yanar lamba yandığındada conta yakmış olur zaten bir anlamı kalmamıştır yani. Neyse ben zamanında hararet göstergesi taktırmıştım allahtan birde önlem olsun diye direk fan anahtarı yaptırmıştım iyiki yaptırmışım bayram günü fan müşürü yolda arızalandı direk fanı açtımda yırttım durumu.Hemen fan müşürünü yeniledim aklınızda bulunsun Yazın kışlık fan müşürü kışında yazlık fan müşürü taktırın çünkü yazın takılan kışlık fan müşürü 92 C de açar kışında yazlık fan müşürü 80 C de açar. Bu konunun sabitlenmesini rica ederim. :eyv

Fan çalıştığı zaman içeriye de bir gösterge ledi konulursa soğutmadan emin olabiliriz.

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğine sağlık :eyv