Far ampülleri hakkında

halid51

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arakadaşlar merhaba , aracımın sarı ampullerinden artık sıkılmış durumdayım ayarıca arabayada yakıştığını düşünmüyorum . bu gün 250 lira değerinde bir xenon denedik lakin ısındıktan sonra kesiyo. beyaz ampul deseniz soketi eritiyo diyolar şimdi birde beyaz led çıkmış onu denyeceğim. acaba aranızda bu konuda bir değişikliğe giden var mı ? varsa ne kullandı ve memnun mu ? şimdiden teşekkürler

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyaz ampul olarak normal halojenleri değiştirirsen soketi eritmez erime olayı 19W lık sis farı yerine 55W lık ampul takıp eritenler oldu tek duyduğum benim önemli olan doğru ampulleri kullanmak benim aracımda Osram Cool Blue Hyper White 5000K halojen ampuller var yanında da parkları da led yaptım. Ayrıca gündüz ledleri ile de farları da beraber yanacak şekilde ayarlattım gayet güzel oldu aracım videosunu ekliyorum fikir vermesi açısından.

elpida

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyaz ampul olarak normal halojenleri değiştirirsen soketi eritmez erime olayı 19W lık sis farı yerine 55W lık ampul takıp eritenler oldu tek duyduğum benim önemli olan doğru ampulleri kullanmak benim aracımda Osram Cool Blue Hyper White 5000K halojen ampuller var yanında da parkları da led yaptım. Ayrıca gündüz ledleri ile de farları da beraber yanacak şekilde ayarlattım gayet güzel oldu aracım videosunu ekliyorum fikir vermesi açısından.

güzel olmuş

blk_paşa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyaz led kullanıyorum sıfır sıcaklık artı fanlı tavsiye ederim

halid51

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam maum kış geldi yağmur çamurda görüş nasıl

halid51

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam onun için farın sökülmesi lazım sanırım. eğer görüş olarakta memnunsan markasını paylaşır mısın

mstfynl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
videodan izlediğim kadarıyla karşıdan gelen araç sürücüsünün gözünü alır gibi geldi. sorun oldumu hiç.

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
videodan izlediğim kadarıyla karşıdan gelen araç sürücüsünün gözünü alır gibi geldi. sorun oldumu hiç.
bir sorun olmadı arada arkasından gittiğim arkadaşlara falanda sordum videodaki kadar parlak görünmüyor normalde.