sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracımın ön sol farında far içinden çok ufak dikkatli bakınca belli olan yuvarlak biçimli içi bo buhar lekeleri var. Bu lekeleri servise götürdüm ve resimlerini çekmek için biraz daha artsın o zaman çekelim dediler. Bu lekelerin oluşmasının sebebi nedir. Farların arkasında plastik bir kapakvar ve farları yakınca içerisi ısınınca bu lekeler yok olur diyorlar. Sizce kendi başıma bu lekeleri giderebilirmiyim? Anormal bir durummu acaba.

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız yeni(garanti kapsamında olan bir araç ise) normal değil.Üretim hatası olabilir.Bi arkadaşımızın 2010 megane coupesinin arka stoplarındada buhu problemi var garanti kapsamından değiştirticek arka stopları

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fararı yakınca kaybolur fakat arabanızı yıkattırken dikkat edin çok oluyorsa buhar demekki bir yerden hava giriyor ilerde suda almaya balar.

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lekelerin biraz daha artması için belli bir süre daha beklenmeli
Arkadaşlar doğru teyit etmişler
Böyle şeyler olabiliyor daha büyük dert çıkmasın yeterki

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçen hafta salı günü Reno servisine gittim durumu izah ettim ve aracın farlarını ve içinden yol bilgisayarından km sini çektiler. Bir hafta felan oldu hala beni kimse aramadı. Arayacaklarını söylediler. Sanırım bu hafta ararlar.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Genel merkeze mail at...:eyv

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
üstüne düşmende fayda var servise yüklen derim :)

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Farlardaki buhar lekesi daha öncede bu modellerde şikayet konusu olmuş diye söylediler serviste. Benim farlarım değişirken bana böyle söylediler. Demekki kronik bir durum.

darqman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimde aracımda 1 saat önce bunu yaşadım 2005 megane aracı yıkadım kendim temizlik bitti tam gidicem baktım ön sağ far buharlaşmış hiç daha önce böyle olmamıştı ilk defa yaşadım ikiside orjinal xenon çözüm olarak ne önerirsiniz servis dışında ??

berkay_design

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benimde sisler buğulu durumda. çözüm?