Far Kısılması

halitt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar abiler herkese iyi akşamlar.aracım 2006 megane 1.5 dci.son zamanda farketiğim bise de problem mi bilmiyorum.araba çalışırken farlar yanıyoken direksiyonu çevirince ya da camları açıp kapatınca farlarda hafif bir kısılma oluyo.bu bi problem mi acaba bu?göstergede herhangi bir uyarı mevcut değil

cehennemli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
voltaj yetersiz geliyordur... akü bitiyordur... sorun sadece rolantide yapıyorsa yola devam bence.... ama yolda giderken de yapıyorsa, ilk iş, aküyü bi ölçtürün derim... sonrası? akü de sıkıntı yoksa... şarja bakarlar... o sıkıntılı değilse.... bilemedim :S
karadüzen sorun banaaa :p :)

halitt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu an rolantdeyken kisildgni gördm.yolda blmyrm.benim tahminme gre de akü de yne de soraym dedim.soguk havada ble ilk çalışmada rahat çalişyo araç

cehennemli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
voltaj düşük geliyordur ya da normal olarak az bi kısılma yapar, onu yapıyordur... o dikkatinizi çekmiştir.

Eğer Voltaj ve şarj ölçümleri normal çıkarsa.. ve sorun rahatsız ediyor benii diyorsanız hala... aküyü değiştirme zamanınız geldiğinde bir üst seviye akü takabilirsiniz, mesela 60'lık varsa üzerinde 72 lik takın... gibi ;)

Son düzenleme:

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şarjında sorun olma ihtimali çok yüksek

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Herhangi bir sorununuz yok bendede aynisi oluyor cam kapali iken kaldirma tusuna basinca farlarda gostergelerde hafif kisilma oluyor. Buyultulecek bir sorun degil ;)

halitt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herhangi bir sorununuz yok bendede aynisi oluyor cam kapali iken kaldirma tusuna basinca farlarda gostergelerde hafif kisilma oluyor. Buyultulecek bir sorun degil ;)
Aynen dedgnz gbi.herhangi bi uyari işareti yk zatn.

halitt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bkalm sorun olmaz ins.firsat olursa aküyü ölçtrürm

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Bkalm sorun olmaz ins.firsat olursa aküyü ölçtrürm
Bende akuden sanmistim gecenlerde akum omrunu tamamladi. 60 amper varta aldim yine ayni bence bu bir sorun degil cam kaldirma motorlari kuvvetli akim cekiyor ;)

halitt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Redfox direksiyonu cevirince de oluyor mu kisilma?