Far ve Ayna Sensörü (Sonradan Takılma)

muhsin_cepelli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 2015 Fluence Touch Model arabama sonradan gündüz ledi ve hız sabitleyici orjinal şekilde taktırdım. Ama daha önceki araçlarımda da en sevdiğim özellik olan otomatik far sensörü ve park sırasında otomatik aşağı inen ayna sensörü sonradan bizim arabalara (bütün arabalara) takılabiliyor. Bunlardan alıp takan var mı. Memnun mu ? Zararı var mı.
Bilgisi olanlar bilgi verirse sevinirim.

nalanutukya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Otomatik inen ayna ben de yaptırmak istiyorum. Konuyu takipteyim :)

Bu arada hız sabitleyici ben de sonradan orjinal olarak taktırdım. Çekmeköy'de Ali usta var fluence ve megane3 araçlara fabrikasyon donanımlar ekleyebiliyor, geriye takınca aşağı inen aynayı bilmiyorum ama yağmur ve far sensörü taktığına şahit olmuştum.

İstersen özelden numarasını atarım.

muhsin_cepelli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Otomatik inen ayna ben de yaptırmak istiyorum. Konuyu takipteyim :)

Bu arada hız sabitleyici ben de sonradan orjinal olarak taktırdım. Çekmeköy'de Ali usta var fluence ve megane3 araçlara fabrikasyon donanımlar ekleyebiliyor, geriye takınca aşağı inen aynayı bilmiyorum ama yağmur ve far sensörü taktığına şahit olmuştum.

İstersen özelden numarasını atarım.

Teşekkür ediyorum orjinal parçalar ile ankarada ki ustam (Cotech Garage) da. Yağmur ve Far sensörü takabiliyor ama günümüzün parası ile parçalar artı işçilik 4000 TL civarı tutuyor. Diğer bütün arabalara takılabilen far sensörü var (100-250 TL arasında değişiyor) o da sadece renault grubuna olmuyormuş. Bizim arabalar yazılım olarak izin vermiyormuş. Ayna sensörünü araştırdım ama bi gelişme yok olursa burdan haber veririm size de