Far Yıkama Ve Cam Açma Düğmeleri Arızalı (Resimli)

Robinson_Crusoe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar aracımın far yıkaması düşmüş far yıkamayı motoru ayrı far kapağı ayrı satıyorlar sadece far yıkama kapağını alsam olurmu bununla iligli resim çektim birde cam açma tuşuda bozuldu bununda genelde siyah olarak satıyorlar siyahını alsam bir sorun olurmu, ayrıca sizden ricam bu parçaları daha ucuz ve güvenli nereden alabilirim,

image.jpg

image.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

Mirackutlu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbulda isen ikitelli sanayide çıkmacılar var orda %90 bulursun tuşalrı bilmem ama far yıkama kapağını çıkma alsanız daha iyi olur hem ucuz olur hemde renk olarak sırıtmaz aynı renk bulursanız.

Robinson_Crusoe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şehir gaziantep üstat, Far yıkamanın sadece kapağını alsam yeterli olur dimi ona göre sipariş vereceğim internetten,

selim

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abicim far yıkamanın fiskiye kısmı duruyorsa kapağı al derim. ama fiskiye tarafı yoksa kapak oraya sekmanlı onu tutturman için yapıştırman gerekir ona göre al derim. Konya'da çıkmacılarda far yıkama satılıyor Fiyatını tam hatırlamıyorum ama

beko1603

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benimde fluence aracımın sol ön sürücü camı tuşu bozuldu servise sordum komple değişiyormuş 350 tl dedi. bende tek tuş arıyorum ankarada olanlar varsa nereden bulabilirim? :)