far yükseklik ayar düğmesi ve vites yükseltme ışığı

toprak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkeze merhaba tanıtım bölümünde yazmıştım ama bilgisi olan arkadaşlar varsa paylaşırsa sevinirim?birde fiyatını bu düğme yanyana iki parçaymış sanırım ışık şidedeti düğmesiyle
su döküldüğü için far yükseklik ayar düğmesi çalışmıyor ve servisde garantiye sokmamaış parçayı?çıkma olarak kaza yapmış araçta olabilir nereden edinebilirim bu parçayı?
birde araç 1.5dci joy 2014 kasım tarfik çıkışlı vites yükseltme ışığı devir yükseltince yanıyor ama düşürme ışığı yanmıyor aracı düşük devirde ikiye takıyorum sirkeliyor ama yine yanmıyor sadece yükseltme ışığı yanıyor hepsinde böylemi?

anahtarsız çalıştırma var acaba aracı stop edip kapıyı kapatıp çıkınca uzaklşatığımızda kendini otomatik kapatıyormu kilitleri

birde debriyaj ortada değil ortanın biraz üstünde kavrıyor ve ben ayarlıyamıyorum galiba biraz kalkışta sirkeliyor manuel uzun zamandır kullanmadım ondan mı yoksa sorunmu

kullanım durumu ışığı denilen göstergedeki üç renk yanan ışık yanmıyor tğm cliolarda aynımı durmum

forumu taradım okudum ama yeni bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa paylaşımları için teşekkür ederim

toprak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vites düşürme ışığını yanlış aksettirdim devri yükseltince vites yüksleltme ışığı ok yukarı yeşil yanıyor altındaki yeşil vites kolu hiç yanmıyor üst vitese geçince sönüyor ama vites düşürme ışığı göstergede aşağı ok olan bi türlü yakamadım ne zaman yanıyor yani çok devirsiz olursa örneğin 1 den ikiye alıyorum aracı sirkeliyor bu ışık yanıp alt vitese almak için uyarı yapması gerkmez mi

ilerki konularda okudum bi arkadaşımız arkalara haporlör taktırmış taktırdığı yer fiyat konusunda bilgi verirse sevinirim çünü iki haporlöl sesi çok boğuk geldi

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Vites ışığı için servisle görüşmelisin, yazılımsal olabilir.
Düğmeler 75 lira civarı fiyata sahip olabilir, geçen gün hız sabitleme açma kapama düğmesine 75 lira fiyat çıkmıştı.
2 düğme yan yana ise ve beraber satılıyorsa fiyatı uçuk olabilir, kendin söküp temizlemeyi dene, içine wd 40 sıkıp biraz bekle iyice süzülünce kurut düğmeleri öyle dene.
Joy modellerde eller serbest özelliği yok bu yüzden araçtan uzaklaşınca kapıları kilitlemez.
Göstergedeki ekonomi ışığı her araçta yanmıyor...

toprak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağlun...bugün fark ettim vites değiştirme ışığı vites kolu ve üst yön yanıyor alt yön ışığı vites ışığı ile 3. Vites sonrası yanıyor üçüncü vites dört yada beşte devir 1000e gelimce alt yön ışığı yanıyor

toprak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ekonomi yani kullanım durumu ışığı türkiyedeki hiçbir clioda yokmuş ...birde asr ile bilgi paylaşmak isterim polodada esp asr iptal tuşu yok bugün uludağda karda çnce asr çalıştı araç kalkamayınca devredışı bıraktı kendini ve patinajla çıktı yani kapamadı sensörle otomatik polodada bu şekilde görmüştüm...sattığım araçta orta konsolda asr iptal tuşu vardı...