Farlarda Lekelenme

memedim27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle merhaba.
Kısa süre önce Clio Grand Tour alarak aranıza katıldım.
Son aracım astra 1.3 den sonra bu aracı almam çok garip karşılansada bu araçtan çok çok daha memnunum.
Benim sıkıntıma gelince araç 2012 model fakat ben 2 el olarak aldım. Kısa süre sonra farların içinde benek benek lekelenmeler gördüm, forumda araştırdığımda daha önce aynı şikayetten farlarını garantiden değişenler olduğunu duydum.
Gaziantep"deki iki serviste bunun bir sorun olmadığını, değiştiremeyeceklerini söylediler. Bende o zaman bana bir rapor verin, sorun yoktur diye sizi tüketici hakları mahkemesine vereceğim dedim, sorun yokken raporda veremezlermiş.
Yapmam gerekenler hakkında bir fikri olan varmı?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

memedim27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
onuda yaptım sizinle irtibat kurulacak dendi. sonra buradaki yetkili servis aradı, sizinle görüşen kişilerle görüşülecek, gerekirse sizi servise çağırırız dediler. ama bir daha ne arayan oldu ne soran. şimdi tüketici mahkemesi vs uğraşacak zamanım olmadığı için bende daha sonra hallederim dedim, geçen gün antepteki farklı bir servise gittim. orası da farlarımdaki lekelenmeleri gördü, ve kabul etti ama sürüşüme engel olmazmış dedi. eğer değişim yaparlarsa ve farı fabrikaya gönderdiklerirlerse fabrika kabul etmiyomuş.