Farları yaktığımda silecekler çalışıyor.

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar çok tuhaf bir şey oldu.dün sileceklerimi değiştirmiştim.hiçbir sorun yoktu gayet normaldi her şey.fakat bugün arabaya bindiğimde farları açtım ve silecekler çalışmaya başladı.sadece kısa uzun farlarda yapıyor.parkları açtığumda bir sorun yok nedeni bir kaçak falanmı acaba başına böyle bir olay gelen varmı acaba

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Alma 11'cinin ahını çıkar aheste aheste:aytuğBasınçlı suyla arabamı yıkadın ve sigorta tablan dışarıdamı 9 ' cuu:aytuğ

ardadrmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ahh ahhh ne çekiyorum şu 11 lerdenhehe sıleceklerı taktıktan sonra yıkadım abı valla ya ama hep aynı şekılde yıkıyorum bu sefer altlara iç kısımlara falande geldı galıba..şaka gibi abi ya silecek açık gezdim 1 saat boyuncahehe

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
ahh ahhh ne çekiyorum şu 11 lerdenhehe sıleceklerı taktıktan sonra yıkadım abı valla ya ama hep aynı şekılde yıkıyorum bu sefer altlara iç kısımlara falande geldı galıba..şaka gibi abi ya silecek açık gezdim 1 saat boyuncahehe

Silecek takmakla birşey olmaması lazım
:soruha çok ayrı bir yöntem kullanılmışsa bilemiyeceğimdirhehekurusun makina birde öyle bak bakalım ben sahile iniyorum buyur gel hem kurur makina hemde geyik yaparız hatta deniz altında sızdırmazlık testi yapar birde su altında deneriz bakalım oradada uzunları yakınca silecek çalışacakmı merak ettim bak şimdi vallaahehehehehehe

ardadrmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Silecek takmakla birşey olmaması lazım
:soruha çok ayrı bir yöntem kullanılmışsa bilemiyeceğimdirhehekurusun makina birde öyle bak bakalım ben sahile iniyorum buyur gel hem kurur makina hemde geyik yaparız hatta deniz altında sızdırmazlık testi yapar birde su altında deneriz bakalım oradada uzunları yakınca silecek çalışacakmı merak ettim bak şimdi vallaahehehehehehe

aynen abı olmaması lazım elektırık olayına hıc gırmedı sadece sıleceklerı yerınden soktu.eskı tıp olanları cıkarıp yenı muz tıpı olanları taktı ve monte ettı.bende hemen yıkamaya gotrudumm:sinirlio ara olmuş ne olduysa heralde.dalga geçme abi ya hehe4 lü açık gezdim hep taktığın mavi parkların biride çalışmıyor zatenhehezaten farlar iptal kendımızıde bellı edemıyoruz artıkheheişten yeni geldım abı uyumam lazım yarın izinlıyım yaparız bısyler..akşama doğru..

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Kardeşim ilginç bir durum bizim araçların tesisat yaşından dolayı yorgun.Benim tavsiyem elektrikçiye git,başka bişey gelmiyor aklıma:(

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Kerem abi R9'culara bulaşma lütfen bu son uyarım hehehehe

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Bu tilkiyi koyduğun zaman korkuyorum abi senden:)

roadfoxAllah kaza bela vermezse 4.5 saate oradayım güzel kardeşim geniş geniş konuşuruz artık bu 9 mevzuularını:aytuğ:aytuğ:aytuğ