Faz 3 Bro Neden bu kadar ucuz 6.850 TL

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
neresi ucuz anlayamadım :D 13 yaşında bi halt özelliği olmayan bir araba. benden 3bin çalışır.

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bana kalırsa trdeki bütün arabalar pahalı. bu sene herkes ilanları şişirdi. nolduysa bu sahibindene. arkadaş 20 milyara sıfır araba var bu ülkede. 13 yaşında brodwaylere 10 milyar paralar isteyenler var.

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
neresi ucuz anlayamadım :D 13 yaşında bi halt özelliği olmayan bir araba. benden 3bin çalışır.
@MatraX_07 Duymasın Walla BZSde bunun aynısı :D bende anlamıyorum ama fiyatları 11.000 civarında seyrediyr bunların

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkesin şahsi fikridir. bana göre çok pahalı bu arabalar. bi özellikleri olsa neyse. sonuçta şahsi fikrimdir kimseden çekinmedende söylerim. bana zorla satanmı var yok. ben alırmıyım almam. ama fikrim pahalı bu arabalar. özellikle bu kasalar uçuk rakamlara el değiştiriyor. 13 lira clio 2 hb aldık geçen hafta esnaf arkadaşa :) yani sahibinden com ve araba com alayı şişirme ilanlar.

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tok satıcılar piyasayı yükseltti,birde internet ortamı bunun nedeni olabilir,eskiden karadüzen otopazarı vardı insanlar gezip görerek araba alırdı..otopazarlarıda eskisi gibi canlı değil insanlar alıcı değil bakıcı gibi boş geziyorlar...kış gelince fiyatlar 1-2 aşağı düşer kanımca..

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tok satıcılar piyasayı yükseltti,birde internet ortamı bunun nedeni olabilir,eskiden karadüzen otopazarı vardı insanlar gezip görerek araba alırdı..otopazarlarıda eskisi gibi canlı değil insanlar alıcı değil bakıcı gibi boş geziyorlar...kış gelince fiyatlar 1-2 aşağı düşer kanımca..

hala var. bizde o pazardan aldık 13e clio2 hb yi :) değişensiz. bel altı boya var. miss gibi.

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş