Fazla yağ konması

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fotoyu büyüterek baktim 5 er cm gibi. Benimki de ayni boyle. Bu arada hiç yağ yakmamis sizin araç seviye tam yerinde.

Tabi başlangıçta ne kadar doldurululdu onu bilmek lazim :)

senin ölçdüğün seviye resimdeki çubuğun neresindeydi, paintle işaret koyup yükleyebilirmisin

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
senin ölçdüğün seviye resimdeki çubuğun neresindeydi, paintle işaret koyup yükleyebilirmisin

yok işaretleyemem.

:D

Çünkü resmin dışında kalır :D

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugün servisi aradım, müşteri temsilcisi ustaya sordu, fazla olması hiç problem değil cevabını aldım.
yağ doldurulan kapağın üzerinde ve aracın kullanım kılavuzunda maskimum seviyeyei geçirmeyin yazıyor. Ben bu kadar boş beleş bir servis görmedim.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugün servisi aradım, müşteri temsilcisi ustaya sordu, fazla olması hiç problem değil cevabını aldım.
yağ doldurulan kapağın üzerinde ve aracın kullanım kılavuzunda maskimum seviyeyei geçirmeyin yazıyor. Ben bu kadar boş beleş bir servis görmedim.

maximum çizgisinin birkaç mm fazlası tolere edilebilir. asıl konu dediğin gibi 5 cm üstünde olması, şayet öyleyse fazlasını aldırmanı öneririm

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir foto çekip koy ki bilmeyenlerde faydalansın.

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bendeki yağ seviyesi

orONQm.jpg

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
buda yağ çubuğu uzunluğu

VvrzAv.jpg

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yanlış mı görüyorum bilmiyorum ama 2. çizginin üstünde değil yağ seviyeniz yani herhangi bi sıkıntı yok

Sent from my iPhone using Tapatalk

öncelikle resimin başındaki "bendeki yağ seviyesi" ibaresine sonra birde konuyu açan arkadaşa bakarsanız sorun çözülmüş olacaktır muhtemelen.