FB-GS Derbisinde skor FB 1- GS 0

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Göz yanılması olabilir, bu çekimi yapan yayımcı kuruluşun ise bu konuda açıklama getirecektir.:eyv

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Burakcım ne kadar yazsakda ezeli rekabette insanın içinden geçenler hep aynı olur. Bu konularda laflarını ne kadar seçersen seç arifin fikri neyse zikri de o olur :eyv

Şampiyonluklar kupalar bir yana, şu feneri bir yensek başka birşey istemiyorum diyen o kadar çok galatasaraylı var ki memlekette. Nedense yenemeyince hemen tarih, skor Allah ne verdiyse yazmaya başlıyorlar. bu rekabet sizler olmasa olmazdı, iyi ki varsınız :eyv
Herkes kendine şampiyon, herkes bir numara :D

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Burakcım ne kadar yazsakda ezeli rekabette insanın içinden geçenler hep aynı olur. Bu konularda laflarını ne kadar seçersen seç arifin fikri neyse zikri de o olur :eyv

Şampiyonluklar kupalar bir yana, şu feneri bir yensek başka birşey istemiyorum diyen o kadar çok galatasaraylı var ki memlekette. Nedense yenemeyince hemen tarih, skor Allah ne verdiyse yazmaya başlıyorlar. bu rekabet sizler olmasa olmazdı, iyi ki varsınız :eyv
Herkes kendine şampiyon, herkes bir numara :D

İlk yarı yendik ama Arena da:)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

İlk yarı yendik ama Arena da:)

Abi Yusuf ne güzel söylemiş şu feneri yensekte başka bir şey istemiyorum diyen Galatasaraylılar var diye bende diyorum 116 yıl kazanamayalım ama yine sizin stad da kupa kaldıralım Avrupa şampiyonu olalım yanlış şampiyonluk kutlaması yapın izleyelim inan yusufum benim gibi düşünen Galatasaraylı %80 :))

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ne yenmiştik be... :D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Biz en azından kendi yendiğimizden bahsediyoruz, sizin gibi elalemin yendiğinden bahsetmiyoruz...:anla :hıh

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir