Fenerbahçe 0-3 Arsenal

anlyldrm

Anıl YILDIRIM, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şampiyonlar ligi play off turu ilk maçında Fenerbahçe ile Arsenal takımları karşılaştı ve Fenerbahçe Arsenal'a adeta Fener oldu ve maçın sonucu Fenerbahçe 0-3 Arsenal oldu.

Biraz önce sona eren karşılaşmada Fenerbahçe, sahasında konuk ettiği rakibi Arsenal takımına 3-0 yenilirken alınan skordan daha çok ise Fenerbahçe takımının oynadığı kötü futbol geceye damgasını vurdu ve özellikle maçın sonlarına doğru oyundan alınan Raul Meireles ve top her ayağına geldiğinde Emre Belözoğlu uzun süre seyirciler tarafından yuhalandı.

Maçın ilk dakikasında bitiş düdüğüne kadar oyun İngiliz ekibi Arsenal kontrolünde geçerken Fenerbahçe'nin kötü futbolu arsenal takımının ekmeğine adeta yağ sürdü ve arsenal güle oynaya Kadıköy'den 3-0'lık skor ile ayrılarak belkide hiç ummadığı bir sonuçla evine dönmüş oldu.

Maça oldukça kötü başlayan Fenerbahçe'de futbolcular ayaklarında top tutmakta dahi zorlanırken özellikle Ramsey orta sahada takımını bir şef gibi yönetirken Fenerbhçe'de ise neredeyse tüm futbolcular oldukça kötü bir profil çizdi.

Bu arada fenerbahçe takımında Volkan Demirel kurtarışları ile aradaki puan farkının daha fazla açılmasına engel oldu.
(
http://haber.stargazete.com)

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Galatasaraylıyım da çok kötü oynadılar gerçekten ara ara baktım 90 dakkada 2 kaleyi bulan şut var yazık günah o kadar paraya aziz yıldırım ne yapmaya çalışıyor bu takıma iyi mi kötümü anlamadım ben önce aykut şimdi ersun yanal...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Şike var bu işte... :)

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fenerbahçe ninn oynadığı sistem yanlış
Deplasmanda kolay maç kazanamaz

*USTA