Fiat egea wagon!!! Avrupada tipo diyorlar :)

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Al bin 5 sene sonra haşat...

bence abartıyorsun 2008 punto m vardı 2016 da sattım 8 sene bindim 93 bin km deydi hiçbir sorun yaşamadım senin dediğin gibi ne haşat oldu ne farklı birşey üstelik trim sesi renault kadar fazla değildi yani şimdi fiat ı savunmuyorum ama sezarın hakkı sezara hele motoru triger zincirliydi şuan ki megane 3 ümün çok iyi bir motoru var ama gel gelelim kayışlı triger ve 4 senede bir değişme uyuzluğu var konuşurken boş konuşmayacaksın

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence abartıyorsun 2008 punto m vardı 2016 da sattım 8 sene bindim 93 bin km deydi hiçbir sorun yaşamadım senin dediğin gibi ne haşat oldu ne farklı birşey üstelik trim sesi renault kadar fazla değildi yani şimdi fiat ı savunmuyorum ama sezarın hakkı sezara hele motoru triger zincirliydi şuan ki megane 3 ümün çok iyi bir motoru var ama gel gelelim kayışlı triger ve 4 senede bir değişme uyuzluğu var konuşurken boş konuşmayacaksın

25cbb3e6eed53e9766f8e35de4cb1662.jpg
9816b17eadc824560f50a61b1a43e719.jpg

satılalı ne kadar oldu kı millet isyanda, baksana binmeden haşat olmuş... tofaşlar tabuttu şimdi yenı tasarlanmıs tabut satıyorlar....

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence de fiat kötü araç yapmıyor.Egea iyi araç hatta şu an tam F/P aracı özellikle 1.3mjet kullanıcı dostu.1.6mjet de performans isteyenlere güzel.

Fiat dayanıklılık olarak renaultun bir tık altı gibi.Evet renault daha fazla ses yapar ama kolay kolay yolda bırakmaz arıza yapmaz.Bu fiat çok arıza yapar demek değil.Linea bile taş gibi araba , kaç kazasını gördük passatla kafa kafaya kazada bile süper korumuş.Fiorino kangoo kazasında fiorino daha iyiymiş gördük.

Alın size 2015 bmw z4 3 yıldız almış üstelik koruma %69 ,Megane 4 de %88 ,Egea da %82.Şimdi %82 korumaya sahip egea tabutsa bmw z4 hemde uzun kaputuna aynı hızda çarpmasına rağmen tabut ötesi :) Fiatın dacia dan sağlam olduğu kesin.

2015 bmw z4 3 yıldız
http://www.euroncap.com/en/results/bmw/z4/22022

Ayrıca bu tip yazılı araçlar renoda da ,vw de ,ford da ,bmw de porche de bile var.. Egea vagon ve sedan güzel alınabilecek araçlar..

Son düzenleme:

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şu verdiğin resimler bir firmayı kötü yada iyi yapmaz hiçbir firma benim babamın malı değil ama ona bakarsan daha geçen hafta airbagleri açılmayan clio haberi vardı şimdi kalkıp ben o haberin fotolarını koysam ne diyeceksin ?

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu

2010 model bir albea vardı şirketimizde 2014 yılında ön tekerleğin biri sağa biri sola bakıyordu eski skodalar gibi. Puntolar güzel araçlar onlara lafım yok ;)