Fikir almak

megapixel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba degerli ardaslar uzun arastirmalar ve tavsiye ile megan rxi almaya karar verdim lakin tam 2aydir arastiriyorum bu zaman zarfinda buldugumda oldu kimi hemen hemen cogu denildigi gibi cikmadi en buyuk problem km dusurulme kazali cikma ve boya orani fazlaligi temiz ariyorum ama gorsumki fiyatlar 22 23 24 2000ve2001model megan 2fiyati neredeyse bu normalmi bu zaman zarfinda 750tl sadece yolda gitti eli bos donmekte cabasi durust kalmamis boyasiz diyo bakiyon darbelli uzun yazdim ama biktim resmen fikirlerinizi bekliyorum simdiden tsk

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
O fiyatlara çıkabiliyorsan Megane 2 almanı tavsiye ederim sana, dediğin gibi piyasada dürüst insan kalmadı maalesef, balık baştan kokar misali tepedekilere bak aşağıdakilerle alışveriş yap...

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim otomobil alma arefesinde ki insanlara tavsiyem , 5 yaşından sonra boyasız araba almaya kalkarsanız 5 bile çok ya neyse...
Evet kalkarsanız çiziklerle dolu bir araç ile karşılaşma ihtimaliniz %60 .

Boya takıntınız olsun ama kaza sebebiyle olan boyalı araçları almayın .
Çizik boyalı olan arabalar macunsuz olan arabaları almanızdan size zarar gelmez.

Parçası değişmiş araçlara pek sıcak bakmayın ama örneğin ön çamurluğu hafif ezikten değişmiş bir araçtan zarar gelmeyeceğini de göz önünde bulundurmak gerek..
Hasar kayıtlı araçlara sıcak bakmayın ve TRAMER sorgunuzu yaptırın...

Çizik boyalı arabalardan , Güneş yanığından dolayı boyalı arabalardan zarar gelmez . ( Gerçekten çizik ve boya yanığı olan araçlar için söylüyorum . )

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
+1...

megapixel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Boya takintisi dedigin gibi sifir arac almiyoruz ama durustlukte olmali sonuc itibari ile neyse o 2000 2001arac elbette km yapicak boya olucak km dusurme hasar kayitli arac boyasiz die tanitmakta nasil bi marifetse 2ay oldu soguttular be usta bu piyasadan ornegin son baktigim arac 110 bin orjinal 222binde olmasida helal kazanan yokmu bu arac piyasasinda

megapixel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megan 2 basta dusunmustum lakin bir tanidik kronik sorunlari cok okdugunu alt takim problem cok cikarir dedi soguttu kendinde vardi bi tane dynamig 2004 artik onunsansimi yoksa varmi kullanan arkadaslar

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megan 2 basta dusunmustum lakin bir tanidik kronik sorunlari cok okdugunu alt takim problem cok cikarir dedi soguttu kendinde vardi bi tane dynamig 2004 artik onunsansimi yoksa varmi kullanan arkadaslar
2004 Megane 2 Dinamik kullandım sıfır araçtı 158.000 km'de 22.750'ye sattık boyasız,çiziksiz,değişensiz sadece camlarında sorunu vardı kronik olan bu 3.000 TL masraf yaptım eve geldim bagaj açılmıyor sinirden küplere bindim ve gidip Fluence aldım. :)

megapixel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mantigima ters ama megan 1ilerde ihtiyac dogar elden cikarmasi kolay die biliyorum 22 23verilirmi mantigima ters geliyor megan 2daha konforlu die arastirdim keliski icindeyim

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane 1 al, güzel arabadır.
herkesin tecrubeleri farklıdır tabiki, ona göre yazarlar.
ben ön kaput , yan çamurluk harici değişen var ise alırım.
km olayı dizelde geçerli, benzinde km önemli değil.
km si yüksek ama serviste bakım yapılmış arabayı kaçırmam ben.

Ahmet Mert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o paraya temiz dizel clio alabilirsiniz ne kadar yüksek model o kadar kafa rahatlıgı