Fikir istiyorum

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracın bi kaç ton koyusuna boyat :eyv

Serkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Siyaha olması daha iyi olur bence Ön ızgara renginde.

akn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi aynen öyle düşünüyorum ama korkuyorum şimdi kaplama muayenede sıkıntı çıkarıyo tamam muayenem 2 sene devam ediyo ama sökerken oldu bi aksilik tavanı haşat ettik kimseyi inandıramam bi extreme modellerine bakıyorum birisi normal gri birisi koyu gri birisi siyaha yakın olmuş kapıların üstünde extreme yazıyo hepsinde hangisi fabrika çıkışı renktir bilmiyorum extrem ci varsa bi el atıversin :)
tavan orjinal boyasıysa çıkartıkken sıkıntı olmaz, ama iyi kullanılan malzeme iyi olası gerekir. Araç güneş altında sürekli kalıyorsa sadece sökerken biraz uğraştırır. Eğer orjinal boyası değil ise o zaman sıkıntı çıkarır, sökerken boyayı da kaldırıyor. Çıtaların rengine gelince gövde rengi boyatın faz1 faz2 benim çok hoşuma gidiyor gövde rengi boyalılar.

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın orjinal hali de güzel ama sen bilirsin kardeşim

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Gövde rengine boyatırsan güzel olur...

metehancihangir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yorumlarınız için tek tek teşekkür ediyorum , aracın tavanında orjinal boya var araç şu an tam bu şekilde ve o siyah yerlerin mat durması beni delirtiyo kısa süre içinde boyatmam lazım

Ahmet Mert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
piano black candır kardeşim.

apsuwa26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence aracın bi kaç ton koyu rengi çok güZel ve ağır duruyor araçta siyaha boyatacaksan bence hiç boyama aynı kalsin bari orijinalliği bozma ama koyu renk aracı gösteriyor

metehancihangir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şimdi aklıma geldi cam filmleriyle oranlıtı yapıcam bu aynalı filmler varya eğer çıtaları bi kaç ton koyu yaparsam filmleride aynalı yapıcam piano black yaparsam siyah yapıcam ama burdada sonuç çıkmıycak herhalde :( herkes farklı renk söylüyo:)