Fiyat Bilmecesi

cennker82

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben şuan 55-56 gibi rakamlara gidecegini düşünüyorum..Malum sitede detaylı arama yaptığımda 110-130bin km'deki dynamic 2012 edc araçların orta seviye fiyatı 56.000 tl görünüyor..50 isteyende var temizlik boyası var 2-3 parça degişeni var vs..60 yazanda var hatasız arabalara..Ben aracı en ölü 55 gibi rakamlara veririm diye düşünüyorum..

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar, konuyu tekrar açmaktansa buraya yazayım dedim. Bende aracımı satma düşüncesindeyim Latitude alma düşüncem var. Aracım 2012 2013 çıkışlı 1.5 dCİ Edc İcon+prestij Gümüş gri 148 bin km olacak değişeni boyası ve hasar kaydı yok tabi ufak çizikler mevcut çok şükür şu anlık bir sıkıntısı da yok, inşallah olmaz :) piyasaya baktım en çok kullanılan malum sitede de 64 72 bin tl arası, diğer malum sitede hesaplama yöntemi vardı 66 77 bin tl arası makulu 69 demişti, int bi kaç fiyat hesaplama siteleri expert sitesi ise 70 90 bin arası dedi ki imkansız 😂😂 size sormak isterim tahmininiz ne kadar olmalı kaçtan koymalıyım, öyle çok aşırı yazmak istemiyorum insanlar abattıyor sonra pazarlık diye iniyor ben makul yazıp ufak pazarlıkla sizce ederi nedir tahminlerinizi bekliyorum

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar, konuyu tekrar açmaktansa buraya yazayım dedim. Bende aracımı satma düşüncesindeyim Latitude alma düşüncem var. Aracım 2012 2013 çıkışlı 1.5 dCİ Edc İcon+prestij Gümüş gri 148 bin km olacak değişeni boyası ve hasar kaydı yok tabi ufak çizikler mevcut çok şükür şu anlık bir sıkıntısı da yok, inşallah olmaz :) piyasaya baktım en çok kullanılan malum sitede de 64 72 bin tl arası, diğer malum sitede hesaplama yöntemi vardı 66 77 bin tl arası makulu 69 demişti, int bi kaç fiyat hesaplama siteleri expert sitesi ise 70 90 bin arası dedi ki imkansız [emoji23][emoji23] size sormak isterim tahmininiz ne kadar olmalı kaçtan koymalıyım, öyle çok aşırı yazmak istemiyorum insanlar abattıyor sonra pazarlık diye iniyor ben makul yazıp ufak pazarlıkla sizce ederi nedir tahminlerinizi bekliyorum

Benim kuzen iki ay önce intercity den 2016 icon ( prestij değil ) degisensiz boyasiz 65.000 de araci 74.000 tl ye aldi fakat o denem intercity e yeni araclar geleceginden otoparki bosaltmak için fiyat indirimi yapmislar. Bu olaydan önce ayni araca 78.000 tl uzerinden kapora vermisti. Sizin aracin km ve yasi dikkate alindiginda 64-68 arasi bir rakama gider bence.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende o civarlarda düşünüyorum zaten 65 66 bin tl arası bi fiyat pazarlık mantığıyla 67 68 felan yazarım sanırım çokta fazla gibi gözüksün istemyorum anlamsızca, inşallah öyle gelmez insanlara

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende o civarlarda düşünüyorum zaten 65 66 bin tl arası bi fiyat pazarlık mantığıyla 67 68 felan yazarım sanırım çokta fazla gibi gözüksün istemyorum anlamsızca, inşallah öyle gelmez insanlara

Emin olun fazla yazanlarda zaten iki hafta icinde normal fiyata cekiyorlar satilmayinca :) takip ettigim bazi ilanlar var surekli fiyat dustu maili geliyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Doğrudur çünkü şu sıra zaten alım satım zor bide yüksek fiyatların anlamı yok üstüne :)