Fiyat nasıl?

Fenerli89

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2016 model joy paket 61.000 km
1.5 dizel
Hasar, boya vs yok.

57 bin lira diyor satan kişi. Fiyat nasıl acaba? Alacağım da fikirleriniz benim için önemli

seymor35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2016 model joy paket 61.000 km
1.5 dizel
Hasar, boya vs yok.

57 bin lira diyor satan kişi. Fiyat nasıl acaba? Alacağım da fikirleriniz benim için önemli
Araç şahıs tarafından mı kullanılmış ,şirket çıkması mı ? Satıcı ne zamandır kullanıyor ? Bakımlar nerede yapılmış ? Tüm bu sorulara içinizi ferahlatan yanıtlar veriliyorsa fiyat piyasanın biraz üzerinde de olsa alınır diye düşünüyorum.

Fenerli89

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şahıs tarafından kullanılıyor şuan için. Üçüncü sahibiymiş. İhtiyaçtan sattığını söyledi. İçi dışı tertemiz olduğunu da söylüyor, resimlerden de öyle görünüyor. Bakımları yetkili servis tarafından yapılmış. Garantisi de devam ediyormuş. Ben 55 diyorum ama 58’den düştü son 57 diyor daha da inmiyor

Fenerli89

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir de garanti bitmediğine göre servis bakımı ücretsiz mi olur, yoksa garanti devam etse de servis bakım ücreti alınır mı acaba.

Storming0

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyat iyi hatta ucuz denebilir. İyi araştırılıp alınması gerekir.

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fiyat çok ucuz.galerici bile daha fazlasını verir.araçta bişey çıkması kuvvetle muhtemel

S.yildiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende 2014 sporttourer 1.5 dizel araç var. 125 binde. Araçta 2 parça toplamda 5500 gibi bi hasar kaydı var. Değişen parçası sadece ön tampon sol far ve sol ön çamurluk yani plastik parçalar. Sağ arka kapı çamurluk ve kaputun köşesinde lokal boya var. Önden olan kazası bende oldu ve fotoğrafları duruyo sağ arkadan olan kazası önceki sahibinde olmuş. Sedan bi araç almak için satmak istiyorum ama kararsızım fiyat olarak 53 bin istemeyi düşünüyorum sizce nasıl?

Storming0

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende 2014 sporttourer 1.5 dizel araç var. 125 binde. Araçta 2 parça toplamda 5500 gibi bi hasar kaydı var. Değişen parçası sadece ön tampon sol far ve sol ön çamurluk yani plastik parçalar. Sağ arka kapı çamurluk ve kaputun köşesinde lokal boya var. Önden olan kazası bende oldu ve fotoğrafları duruyo sağ arkadan olan kazası önceki sahibinde olmuş. Sedan bi araç almak için satmak istiyorum ama kararsızım fiyat olarak 53 bin istemeyi düşünüyorum sizce nasıl?

Joy paket sanırım normal gider yani.