fiyat nasıl

umutguzey

Adana,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arakadaşlar herkese selamlar hayırlı sürüşler 115 bin km de full servis bakımlı 2 parça boyalı 2005 model tramerde hasar kaydı darbesi kazası olmayan 1,6 16v megane 2 dynamic aldım.toplam 23000 tl ye mal oldu alttakım sıfır tüplü işli iç mekan temiz.motor süper diyebilirim.triger balatalar volant dişlisi marş dinamosu bobinler filtreler bujiler baskı balata akü 4 lastik vs biçok şey 110 binde değişmiş.sizce fiyat nasıl

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
gayet normal :eyv güle güle kullanın kaza bela vermesin allah :)

umutguzey

Adana,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
inanın aynı soruyu isim vermiyorum 3 tane renault forum sitesine sordum 3 gün cevap alamadım ama bu sitede 2 dk sonra cevap geldi.bundan sonra başka forum sitesine bakmayacağım.verilecek cevaplar için şimdiden teşekkür ederim

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyat piyasa değerlerinde ancak aracı araç temizse iyi bile denebilir çünkü ucuz araba alınır masraflı olur astarı yüzünden pahalıya gelir

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
inanın aynı soruyu isim vermiyorum 3 tane renault forum sitesine sordum 3 gün cevap alamadım ama bu sitede 2 dk sonra cevap geldi.bundan sonra başka forum sitesine bakmayacağım.verilecek cevaplar için şimdiden teşekkür ederim

bu arada aracınızın resimlerinide eklerseniz seviniriz :eyv biz kocaman bir aileyiz menun kalmanıza seviniriz :)

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Meg 2 piyasasını bilen arkadaşlar uygun olduğunu söylemiş. Birçok bakımı ve parçası değişmis kafanız rahat olur. Zaten beğenerek almışsınız, keyifle iyi günlerde kullanın. Hayırlı uğurlu olsun...:eyv

kahraman44

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah kaza bela vermesin iyi günlerde kullanın fiyat normal hatta dediğinize göre çok iyi hayırlı olsun tekrar.

umutguzey

Adana,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ogedayy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum ne olursa olsun sen severek almışsın gerisi boş. Zaten bilen anlayan arkadaşlarda uygun diyor İçini ferah tut , kazasız belasız kullan.