fk 5 cm yay

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaklaşık on aydır FK yay kullanıyorum Özkan, bizim oraların köy yollarını en iyi sen bilirsin hiç bir sıkıntı çekmedim şimdi 17'' jant taktım yine aynı konforu yerinde BYS tuninge bir sor bakalım fiyatları nasıl...

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende emmiyle aynı zamanda taktım iki kere uzun yol yaptım sert cukurlara da girdigim oldu ne yay kırdım nede amortisor patladı gayet güzel gidiyor ama beni kesmiyor o ayrı konu dahada basmak istiyorum :D

ozi28

Özkan ŞEN ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaklaşık on aydır FK yay kullanıyorum Özkan, bizim oraların köy yollarını en iyi sen bilirsin hiç bir sıkıntı çekmedim şimdi 17'' jant taktım yine aynı konforu yerinde BYS tuninge bir sor bakalım fiyatları nasıl...
halil abi ordunun neresindesin bilmez olurmuyum o yolları 2009 selde mafoldu her taraf

ozi28

Özkan ŞEN ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gölköylüyüm Özkan, her yıl giderim bu yıl üç defa gittim:) forumda konusu vardı yolların halini gösteren resim eklemiştim...
resimlere bakarım abi bende her fırsatta gitmeye çalışırım seviyorum memleketimi uzak olsada her gittiğimdede bi boztepe yaparım ama şu teleferiğe hala binemedim :)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
resimlere bakarım abi bende her fırsatta gitmeye çalışırım seviyorum memleketimi uzak olsada her gittiğimdede bi boztepe yaparım ama şu teleferiğe hala binemedim :)

Bin bin harika manzara var teleferikte:)