fk 5cm yay

ozi28

Özkan ŞEN ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun diyelim. Kısmetse bende yarın alıcam aynısından.

jantın alt seviyesinden yaklaşın 3,5-4 cm gibi bi düşme olur max il takıldıgında kullandıkca biraz daha düşebilr ancak gözle farkedemzsinz
orj. haliyle 7cm vardır herhalde boşluk
4cm basarsa 3cm daha gideri var bakalım bu şekilde biraz kullanıp yayın oturmasını beklicem sonra presletiriz

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
orj. haliyle 7cm vardır herhalde boşluk
4cm basarsa 3cm daha gideri var bakalım bu şekilde biraz kullanıp yayın oturmasını beklicem sonra presletiriz

abi su pres içini cıkar kafandan bak pres işi senin bildigin düsündügün gibi iyi bişey degil yay kestirmekten daha sakat daha tehlikeli bakma sen sagda solda pressletin bisey olmaz, 2 yıldır kullanıyorum bişey olmaz dediklerine 1 kere olur tam olur su press işini aklından sil derim ben ve milletede önerme derim cünkü daha onceki bi mesajında birine önerirken gördüm önerirsin adam gider yaptırır allah korusun bişey mişey olur ölür gider adam presle yayla uğrasma direk coil al tak süründür yerlerde arabayı ama pres yaptırma ve önerme.

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ozi28 mesaj kutunu boşalrtırsan bikaç soru soracam

ozi28

Özkan ŞEN ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi su pres içini cıkar kafandan bak pres işi senin bildigin düsündügün gibi iyi bişey degil yay kestirmekten daha sakat daha tehlikeli bakma sen sagda solda pressletin bisey olmaz, 2 yıldır kullanıyorum bişey olmaz dediklerine 1 kere olur tam olur su press işini aklından sil derim ben ve milletede önerme derim cünkü daha onceki bi mesajında birine önerirken gördüm önerirsin adam gider yaptırır allah korusun bişey mişey olur ölür gider adam presle yayla uğrasma direk coil al tak süründür yerlerde arabayı ama pres yaptırma ve önerme.

anıl preslemeyi orj. yapmicam zaten fk yaylara yapıcam ki gerek kalırsa şimdilik bu şekilde biraz kullanayım bakalım sonrası için düşünürüz belki... ben demedimki illa git yaptır preslet sonuçta fikir veriyoruz burda sadece namistan gittiğimde sıkıntı olmayacağını söyledi adamlar yapıyolarmış yani