FK Yaylar Hakkında Bilmeniz Gereken Önemli Bilgi

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Esincan'a da fk'dan mail gelmiş.Galiba gerçekten gönderim yapmıyorlar ..

please contact your forwarder for that
Otherwise we have to cancell the order
many thanks

Regards
C. Minon

Mit freundlichen Grüssen / Best Regards / Très cordialement
Carlos Minon | Export Department

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben didim bunlar inşaat demirinden yapılıyo bi güzel boyanıyo diye kimse inanmadı :D

loiz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
haydaa...uniquel sana gelen mail varmı kardeşim? gelmezse çok üzülürüm daha burda yay alacak olanlar vardı yaa :( ingiltereden kuzenim gelicek ona aldırsam??

uniquel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bana mail gelmedi, oylece beklemedeyim.
hatta bugun gittim bankamdan kredi kartima dair hesap dokumu aldim, fk yla olan islemi gorunce de icim rahatlamisti ama simdi endiselenmedim degil

uniquel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar türkiyedeki 200 ve altı fiyatta olan FK ların alayı yan sanayi replikadır bilginize!

Orjinali 300+ rakamlarda. Ancak orjinali ve yan sanayiyi yan yana koyunca hiç bir fark anlaşılmıyor.

Yani yan sanayi olanı kötülemiyorum gerçekten güzel replika yapmışlar ve kaliteli olmuş. Ancak türkiyede basit bir sistemle üretildiğini bilmeniz hepinizin hakkıdır.

Almayın demem ama uygun aldığınız fkların orjinal olduğunu sanmayın. İllaki satan arkadaşlar orjinalliğini savunacaktır. Ancak bana inanırsınız inanmazsınız siz bilirsiniz. Üretim yerini malesef deşifre edemem ama alayının yan sanayi olduğunu ispatlarım.

Orjinali distribütründe 350 civarından başlayan fiyatları var. Yine distribütöründe bile yan sanayiside var 180 liralık olandan mı yoksa orjina 350 lira olandanmı istersin diye bile soruyorlar :)

ayrica fk nin turkiye distributorlugu yok diye biliyorum, 2 senedir

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnşaat demiride olsa başka bşi de olsa performansı iise sıkıntı yok Halil abi memnun kaç aydır kullanıyo sorun yok :)

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
alla alla neden türkiye shipingi kalkıyor nedir bu türkiyeyle alıp veremedikleri...

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende dedim orjinal yayı kesip boyayıp satıyorlar diye :D ama bakalım herkez memnun :D

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Ucuza orjinal bişey düşünmek saçma olur zaten