Flash hakkında

mutluavan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm arkadaşlar işte kullanmak için Toros yada flash almayı düşünüyorum .Flash kullanan arkadaşların fikrini almak istiyorum 92 model 1.7 atiker lpg li bir flash var 4500 e bırakıyorlar en son.şehir içi ortalama ne yakar bu araçlar masrafı falan nasıl olur.İlan No 148714046 sahibinden.

furcanoco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
torostan ucuz ve daha konforlu fakat daha fazla yakacak malesf

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
torostan ucuz ve daha konforlu fakat daha fazla yakacak malesf

Flash 2.0 da olsa torostan daha az yakar .
Ben 1.6 Rainbow kullanıyorum ( Renault 19 kabüratörlü motorun aynısı ) uzun yolda 17-22 kuruş anca yakıyor .

Benim tavsiyem sürekli kullanmadığınız arabalar hakkında sağdan soldan gelen bilgilerle arabaları karalamamanız .

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Eğer temizse elbette Flash:eyv

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tabiki flash.:eyv

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gts yada rainbow tercih ederdim .özellikle klimalı gts

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi Flash Tercihtir Tabi. Lakin Edremit'ten Flash Alınmaz Hatta Kolay Kolay Araba Alınmaz, Büyük İhtimal İle Gidince Elini Nereye Atsan Bir Çürük Göreceksin.

mutluavan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende Edremit e 20 km uzakta oturuyorum ama ne hikmetse bizim arabalarımız hemen çürümüyor.Burada hava rutubetli olmuyor (karadeniz gibi değil)aksine taş gibi bizim bölgenin arabaları.

Abi Flash Tercihtir Tabi. Lakin Edremit'ten Flash Alınmaz Hatta Kolay Kolay Araba Alınmaz, Büyük İhtimal İle Gidince Elini Nereye Atsan Bir Çürük Göreceksin.

Son düzenleme:

mutluavan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende Edremit e 20 km uzakta oturuyorum ama ne hikmetse bizim arabalarımız hemen çürümüyor.Burada hava rutubetli olmuyor (karadeniz gibi değil)aksine taş gibi bizim bölgenin arabaları. Bu arada benim niyetim de karadeniz yada başka bölgenin arabalarını kötülemek yada onların çabuk çürümesini kastetmek değil.Artık yeni arabaların zaten 10-12 yıl paslanmazlık garantisi var şimdiki araçlar daha dayanıklı.

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şimdiki araçların çürüyecek bir yeri yok ki :D her taraf plastik eski araçlar gibi değil ufak bir dokunmada hemen içine göçüyor