Flash ön helezon kestirdim :)

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel duruyor bende R-9 varken önce 1.5 bakla kestirdim istediğim gibi olmadı ertesi gün 1 bakla daha kestirip öne bi labuna karlık atmıştım tam istediğim gibi olmuştu
Güle güle kullanın

akn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
keşke helezondan değilde amortisörden kestirseydiniz. helezonlar kestirenlerde zamanla çukurlarda vuruntu yapıyor. Güzel olmuş inşallah pişman olmazsınız.

flashs94

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi yemin ederim hiç bir değişiklik yok :D saten sadece önden kesildi 1,5 bakla arka oynanmadı . çok yüksek kasislere hızlı girdiginde alt vurabiliyor ama çukurlarda felan küt küt vurma yok
hayırlı olsun en güzeli 1,5 bakladır zaten hem esnemeyi bozmaz hem de şık durur

bthn00

Batuhan Arallı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
-Hayırlı olsun bence basıklıkta bakla olayı eskide kaldı coilover var ondan taktırsaydınız ama yinede güzel durmuş flash s jant-far istiyor sanki :)

asicocuq42

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yay kestirdiğin zaman konforda mutlak değişiklik hissediyorsun.ben kestirdim ufak çukurlarda bile hissediyosun arabanın konforunu.Hele kötü yolda sanki arabanın önü dağılacakmış gibi hissediyosun.Kıyamadım arabama ertesi gün gittim orjinal yay ve amartisörlerini sıfırını alarak takdırdım.görüntü güzel ama görüntü ile binilmiyor arabaya konfor lazım.şu an mükemmel esnekliğe sahip. Keşke önce fikir alsaydın deneyen birinden arkadaşım.bu işin tek çözüm yolu coileoverdir.

saklama421

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.7 motor taşıyor o yaylar keşke kestirmeseydin :) otobanda hızlı giderken araç basar o yönden iyi olmuş ;) yol tutuşunda bir farklılık varmı ?
40 la giremedigim ışıkların kenarındaki sola sağa viraj olurya hani şimdi rahatlıkla giriyor 60 la 70 le :D

saklama421

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
keşke helezondan değilde amortisörden kestirseydiniz. helezonlar kestirenlerde zamanla çukurlarda vuruntu yapıyor. Güzel olmuş inşallah pişman olmazsınız.
bikaç kişiye sordumda amortisörden aldırma dedi bende aldırmadım .. inşallah