flash S ile normal flash karbüratörü aynı mı ?

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Abi 1,7 flash için de bundan veriyorlar :)

Valla dediğim gibi bu 4. ünüvar marka aldığım set son 10 senedir 1'i renozamanlardan 3 tanesi özflash otodan asla biri başka diğeri başka her ikiside fincan style bir set çıkmadı daha bu işte var bir gariplik ama nerede Akdenizdeki flashlara ayrımı muamele ediliyor nedir hihi

uğurbahçeli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

E aldığınız yere geri verip değiştirin o zaman ha eğer sıçrama yapmıyorsa vs sıkıntı yokta normali o değil (yada benim bilmediğim ayrı bir model?) ....bujiye vakumla oturan kısım zamanla deforme olacaktır bazende olmuyor hepsi ama dediğim gibi 2-3 yerinden delik açarsanız sorun kalmaz.

3-4 defadır aynı yerden alıyorum aynı marka alıyorum banada ilk defa böyle garip bir set çıktı . Sizinde dediğiniz gibi normali bu degil ama sıkıntı olmadığı için geri götürmedim. zaten bobin kablosuna lpgnin kablosunu sardım bantladım falan adam geri almaz artık. Bu arada yaklaşık 6-8 ayda bir buji,bujikabloları yağ,yağ filtresi hava filtresi soğutma sıvısı komple değistiriyorum keyfe keder olarak. Böyle sık değisim yapmanın araç için bir sakıncası olur mu acaba. selamlar

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
3-4 defadır aynı yerden alıyorum aynı marka alıyorum banada ilk defa böyle garip bir set çıktı . Sizinde dediğiniz gibi normali bu degil ama sıkıntı olmadığı için geri götürmedim. zaten bobin kablosuna lpgnin kablosunu sardım bantladım falan adam geri almaz artık. Bu arada yaklaşık 6-8 ayda bir buji,bujikabloları yağ,yağ filtresi hava filtresi soğutma sıvısı komple değistiriyorum keyfe keder olarak. Böyle sık değisim yapmanın araç için bir sakıncası olur mu acaba. selamlar

Tam tersine 2'mizde aynı şeyi yapıyoruz demekki :eyv Diğer Flashıma bulmuştum bir lacivert buji kablosu seti harika bir olaydı sonrada rastgelmedi bir daha:(işte o kalitede bir daha bulamadım yanarım ona yanarım.....işte onu 2 senede 1 değiştir style:(