Flashhhhh:)

bekolito

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsn abi :)

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla çok makbule geçer:eyvbu arada kusura bakmayın öyle tozlu topraklı yollara giremem ben artık flashımla onu otoparkta beslemeye karar verdim benheheyaa yıkamacının lafı acayip zoruma gitti ama abi 92'den beri yıkamaya girmedimi bu demesinmiheheheheheheyerin dibine girdim:cool:

hahahahah yıkamacıya deseydın sende doğdugundan beri hiç yıkanmadın mı dıye :))))
Tamam yarın sorar haber veririm abi

firehunter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Flaş flaş flaş... son dakika haberi meteorolojiden alınan bilgiye göre;sol şeritte 92 flash yönünden gelen Ankara rüzgarının :halay Antalyada eseceği ve etkili olacağı bildirildi. Yetkililerin gerekli önlemleri alması önemle duyrulur. :byby

Keyifli sürüşler kazasız belasız cezasız...

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Flaş flaş flaş... son dakika haberi meteorolojiden alınan bilgiye göre;sol şeritte 92 flash yönünden gelen Ankara rüzgarının :halay Antalyada eseceği ve etkili olacağı bildirildi. Yetkililerin gerekli önlemleri alması önemle duyrulur. :byby

Keyifli sürüşler kazasız belasız cezasız...

Eyvallah:eyvbu yollar sizler gibi dostlarla dahada güzel:naber

Murat Odabasi

Murat ODABAŞI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun abi, Eski dost yenilenince daha da bir heycan veriyordur eminim :eyv

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hadi hayırlı olsun bakımların...:eyv
Resim çekecektin ne oldu?

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun abi, Eski dost yenilenince daha da bir heycan veriyordur eminim :eyv

eyvallah abicim:eyvbende biliyorum hoş altımda megane-3 filan yok ama ne yapayım sevdik işte bir kere:halayve evet o eski dost bu kadar eksiğine rağmen hiç yolda bırakmadı beni biraz gurur veriyor bu bana:eyvbirazda mahcubiyet:cool:artık arada yağ ve buji dışındada ilgilenmeye karar verdim:naber

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 tane atiker bayii buldum biri biz parasını versende yapamayız dedi,diğeride yeni sanayide atikere gitmen lazım deyince siz bostan atikerimisiniz kardeşim mail attık merkeze illa şikayetmi edelim yani vs vs vs dedim:cool:artık adam maili ne sandıysaheheproje+fatura+yeni revizyonlarıyla beraber 120 tlye yapmaya razı oldu:cool:yaşasın kötülük bu sanayi yüzünden yalan söylemeye başladım yawhehecamcıda yok ben yapamam dedi bende hanım hastanede bende arka camsız giderim naapıyım dedim üzgün üzgünhehe5 dkda olmaz denen işi yaptı herif bide geçmiş olsun deyip 5tl para aldı sadece:halaycehennemde cayır cayır yanacam ben ya:cool:

korkulur senden abi :D

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Hadi hayırlı olsun bakımların...:eyv
Resim çekecektin ne oldu?

eyvallah emmi:eyvya çekecektimde flash ışığı flashın boyasını bozuyormuş kıyamadımheheheheheheemmi 3 tane flasha rastladım senle konuştuktan sonra 1'inde yoktu 2'sininde sahibini bulamadım:(ama ismi bagaj jakı olarak geçiyormuş elektrikçi öyle dedi:(