Flash's yeni yakit deposu

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Araci alalim iki ay oldu benden onceki sahibi 3 sene kullanmis ama hep tupde binmiş benzin pompasindan olma ihtimali yuksekmi yani karburatorden olma olasiligi yokmudur azda olsa varmidir ayrica bu benzim otomatiği pahalimidir

Yüksek filan değil tamamen o:)ben çook eski fiyatını hatırlıyorum 15 filandı şimdide olsun 35-50 arası filan.

system

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesekkurler verdiğiniz bilgiler icin en yakin zamanda alip deneyecegim gelismeleri yazarim

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Tesekkurler verdiğiniz bilgiler icin en yakin zamanda alip deneyecegim gelismeleri yazarim

Montajı oldukça basit ve yan sanayi almayın arada sıradada benzinle çalıştırınki 6 ayda gitmesin gariban:)ayrıca taktıracağınız usta otogazdanda anlayan biri olsun özetle hem benzin hem gaz ayarı yapılsınki sorun bitsin.....kolay gelsin iyi bir ustada 20 dakikalık 50-60 tl'lik olay.

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Pompayi ben 45 liraya almistim sofabex miydi neydi. Karburator den olsa tuplede calismaz. Tek bi sikinti var karburator girisini buyuk ihtimalle bantla kapamislardir benzinle calismasi icin yeterli havada alamazsa benzini cok yakmana sebep olabilir.

system

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayrica karburatorun ust kelebegi acikmi olmasi gerekiyor malum benim cikle tertibati sokulmus nedense

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Jikleyi icerden cekersen karburator tepesindeki kelebek tek bogazi kapatir. Yani şu anda sen aracini jikle cekik gibi kullaniyorsun. En yakin zamanda o tertibati yaptir. Yakitin bayagi duser

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
50 lira civarıdır.Ancak lpg olayından dolayı kısa süre sonra yine işlevini yitirecektir.

system

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yapdirdigim zaman benim niyetim hafada birkere yada aksamlari stop ederken benzine alip sabahlari benzinle calistirmakbu arada verdiginiz cevaplar icin tesekkurbederim

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zaten pombası arızalı olsa benzin hortumunu karburatöre gelen söküp birde bobin kablosunu söküp bastığınızda benzin gelmez . böyle elersiniz . geliyorsa sorun karburatörde ise ustanın bakması lazım ama iyi bir usta .

system

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benzin pompasını değişdirdim benzinde calişdirdim arabanin gidişi cekişi muhtesemdi fakat benzin fiyatindan dolayi yine lpgye talim edecez arada benzinin tadina bakariz artik