Flu ya yapılanlar

TAYF

Tayfun DİLMEN, T.C. Vatandaşı
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçen hafta Flu ya bakım yaptırıp mutlu ettim keratayı , 5 litre mobil 1 0w-40 yağ koyduk ciğerleri rahatladı :) bilimum filtre aksamı değişti :)
orjinal bujilerinede taktık , bide eskiyen sol aks körükleri değiştirildi canavar gibi , ondan öncesindede park sensörü montajımızı yapmıştık artık geri giderken daha rahat flu

bugünde büyük araştırmalar sonucu 40 liraya 4 tane teneke jant aldım kışlıkları taktık ayakları üşümesin diye :135 daha önceden elimde olan 15lik teneke jantları sattım toplamda 80 liraya 4 teneke jant alımı , kışlık lastıklerın montajı balans ayarı ve sıbobların değişimi hallolmus oldu , bide 4 tane dandık kapakla arka sılecek supurgesı aldım sevındı garıbım :beer

28112011005.jpg

28112011006.jpg

13122011097.jpg

13122011099.jpg

13122011100.jpg

Son düzenleme:

zerqcool

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
değişiklik insana iyi geliyor tenek jantlar ve aluminyum jantlar arasında geşiç yapmak bile insana keyif veriyor.. kazasız belasız sürüşler inş..

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
FLU sevinmiştir biraz...:D
Hani o kadar iş yapmışsın resim yok...

TAYF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet en büyük eksiklik orda abi , bügün jantlarla uğraşırken fotoğraf çekme fırsatım olmadı yıldız sanayinde takım jant kimsede yok arabaya in bin oraya buraya sor hurdacı gezmekten canım çıktı en son ümidimin bittiği anlarda ivedik hurdacılar sitesinde kuytu bi dükkanda buldum jantları ama bakım yapılırken yalandan 1 2 fotoğraf çekmişitm onları ekliyeyim bide yeni jantların takılmış halini ekliyeyim geçer not alıyım bu konudan :D

TAYF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 resimde dede bijonları sökemedi :D :D bir önceki seferde hangi insan üstü yaratık sıktıysa bijonları arabaya kaynamış resmen baya bi uğraştı sökmek için söktüğünde kan ter içinde kalmıştı :D

edit: birazdanda arabadaki jantları depoya koycam ozamanda teneke spec jantları fotolarım:) :eyv

Son düzenleme:

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elinize sağlık :eyv

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 resimde dede bijonları sökemedi :D :D bir önceki seferde hangi insan üstü yaratık sıktıysa bijonları arabaya kaynamış resmen baya bi uğraştı sökmek için söktüğünde kan ter içinde kalmıştı :D
Eski kurt sökmüş ama sonunda...:D

TAYF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
boyamaya hazır teneke spec jantlar ve dandık kapaklar günceli :)

ufuksaka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güle güle kullanın.