Fluance 2014 Edc Araç Titreme(Sarsıntı) olayı

okan2327

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba öncelikle herkese iyi günler 1.5 ay önce 2014 edc fluance aldım uzun yolda her zaman olamamak şartı ile 100 ve üzeri hızlarda arabaya bir titreme sarsıntı düşüyor ayagımı gazdan cekince kesiliyor. Dedigim olay her zaman olmuyor ama uzun yolda aralıklarla oluyor oluyor. Bir iki güne özel servise götürecegim bilgisi olan veya daha önce yaşayan var ise servise gitmeden önce ön bilgi verebilirse sevinirim.

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kavraması bitmiş kaçırıyordur benimkide 1-2 viteste tek debriyajda yapıyor malum araçlar çift kavramalı ama ben maliyetli olduğu için idare ediyorum sizinki yüksek viteste yaptığı için değiştirmenizde yarar var.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba öncelikle herkese iyi günler 1.5 ay önce 2014 edc fluance aldım uzun yolda her zaman olamamak şartı ile 100 ve üzeri hızlarda arabaya bir titreme sarsıntı düşüyor ayagımı gazdan cekince kesiliyor. Dedigim olay her zaman olmuyor ama uzun yolda aralıklarla oluyor oluyor. Bir iki güne özel servise götürecegim bilgisi olan veya daha önce yaşayan var ise servise gitmeden önce ön bilgi verebilirse sevinirim.

Bahsettiğiniz olay 4. 5. Veya 6. Viteste iken özellikle devirlenirken yapiyorsa normal benim aractada özellikle vites buyur buyumez 2000 devir civarina gelene kadar aynısını yapiyordu. Eğer bahsettiğiniz olay buysa kavrama veya baski balata ile alakası yok ben aracı bu şekilde 150.000 km kullandim. Kullandigim bir kaç fluencede de aynı durum vardı.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

okan2327

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevaplar için tşkrler yıllardır gittim bir usta var ona baktırdım aks yapıyor dedi söktürdü tamire verdi 2 gündür kullanıyorum sorun çözüldü