Fluence 17inç janta uygun lastik tavsiyesi

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar icon donanım seviyesi 17inç jantlı aracım için uygun ölçüde kaliteli lastik takımı almak istiyorum. Ne önerirsiniz tecrübeli arkadaşlar?

Biraz daha uygun fiyatlı gördüklerim

1)Pirelli Cinturato P7 205/55 R17
2)Goodyear Eagle F1 Asymmetric no fp 205/55 R17
3)Lassa Impetus Revo 2+ 205/55 R17
4)Goodyear Efficientgrip Performance 205/55 R17

Bunlardan birini önerirmisiniz yada başka tavsiyeleriniz olurmu? Uygun fiyatlı olursa sevinirim aracı yeni aldım borcu çok :D

Son düzenleme:

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Para sorunu yoksa conti al rahat et. Güzel lastik. Ucuz istersen starmaxx petlas iyidir. Bende önler de conti aralarda starmaxx var memnunum

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Para sorunu yoksa conti al rahat et. Güzel lastik. Ucuz istersen starmaxx petlas iyidir. Bende önler de conti aralarda starmaxx var memnunum
Teşekkürler. Haftasonu bakcam işte üstte yazdıklarımdan uygun bulursam almayı düşünüyorum tam takım olsun istiyorum nette biraz baktım conti az pahalıya geliyor bakcaz artık bulamazsam da petlas falan yaparım artık aracı yeni aldım borcu çok :)

Son düzenleme:

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En uygun Markalı lastik olarak Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 buldum tanesi 625 lira çok büyük olasılıkla bundan alacağım fakat eski tarihli falansa almam Petlas alırım bununda 450 lira tanesi. Diğer Lastikler günümüz şartlarında çok ekonomik değil o yüzden tercih edemeyeceğim. Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

nigne

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En uygun Markalı lastik olarak Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 buldum tanesi 625 lira çok büyük olasılıkla bundan alacağım fakat eski tarihli falansa almam Petlas alırım bununda 450 lira tanesi. Diğer Lastikler günümüz şartlarında çok ekonomik değil o yüzden tercih edemeyeceğim. Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.
kışlık 205 55 17 kormoran,taurus,riken michelin yan ürünleri 325 tl fiyat aldim kullanmıştım eski aracimda kış performansı cok iyi.uygunda.

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kışlık 205 55 17 kormoran,taurus,riken michelin yan ürünleri 325 tl fiyat aldim kullanmıştım eski aracimda kış performansı cok iyi.uygunda.

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok ben şimdilik yaz lastiği alıcam aracı yeni aldım fakat lastiklerinden hiç memnun değilim eskisi gibi kış olmuyor muhtemelen geç gelir, kışlık olarak kormoran falan düşünebilirim ama şuanlık uzun yola falanda gidiyorum kaliteli bir yazlık takıma ihtiyacım var.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok ben şimdilik yaz lastiği alıcam aracı yeni aldım fakat lastiklerinden hiç memnun değilim eskisi gibi kış olmuyor muhtemelen geç gelir, kışlık olarak kormoran falan düşünebilirim ama şuanlık uzun yola falanda gidiyorum kaliteli bir yazlık takıma ihtiyacım var.

Conti premium contact5 hatta butcesel sorun yoksa contact6 yazlık.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Conti premium contact5 hatta butcesel sorun yoksa contact6 yazlık.

Continental 800 küsür fiyat çekiyorlar o kadar vermeye gücüm yetmez şuanlık Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 sipariş verdim :)

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Continental 800 küsür fiyat çekiyorlar o kadar vermeye gücüm yetmez şuanlık Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 sipariş verdim :)

Good year kullanan da var sanırım forumda olumlu yorumları vardı.

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Good year kullanan da var sanırım forumda olumlu yorumları vardı.

Aynen bende internette araştırdım, çok kıyaslama videoları falanda izledim conti ile arasında neredeyse fark yok gibi hatta ıslak zemin performansı birçok yerde daha iyi çıkmış.