Fluence 2010 küçük oynamalar

Cagri_06

Çağrı ÇAĞLAR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1. Olarak aracımın ses sisteminden hiç memnun değilim 2010 model boş sınıfı olduğu için doğal olarak pek bir özellik koymamışlar kapı hoparlörleri için ne yapabilirm orjinallikten birşey kaybetmemesi için..
2. Sis farı krom çerçeveleriyle birliklte nereden ne kadara temin edip taktırabilirm sorunsuzca
3. Xenon şimdilik bunlar görüşlerinizi önerilerinizi alsam çok mu şey istemiş olurum :D
Ankarada yaşıyorum şuraya şuraya götürebilirsin diye tavsiyeleride kabul ediyorum :D
Son Olarakta Eklemeyi Unutmuşum Spor Helezon Nasıl Olur Savurma Olayına Çözümmüdür ??

Son düzenleme:

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Evren Topcu sana modifiye konusunda yardımcı olur...:eyv

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sis farı çerçevelerini servisten takımını yaklaşık 55 liraya alabilirsin.

Cagri_06

Çağrı ÇAĞLAR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sis farı çerçevelerini servisten takımını yaklaşık 55 liraya alabilirsin.

Sis Farının Kendisi Çerçevesi Ve Montajı Total 300 350 TL Bulur Gibi Serviste Sanki...
Acaba Fabrikadan Tesisatı Çekilimi Birde O Var ??

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1. Olarak aracımın ses sisteminden hiç memnun değilim 2010 model boş sınıfı olduğu için doğal olarak pek bir özellik koymamışlar kapı hoparlörleri için ne yapabilirm orjinallikten birşey kaybetmemesi için..
2. Sis farı krom çerçeveleriyle birliklte nereden ne kadara temin edip taktırabilirm sorunsuzca
3. Xenon şimdilik bunlar görüşlerinizi önerilerinizi alsam çok mu şey istemiş olurum :D
Ankarada yaşıyorum şuraya şuraya götürebilirsin diye tavsiyeleride kabul ediyorum :D
Son Olarakta Eklemeyi Unutmuşum Spor Helezon Nasıl Olur Savurma Olayına Çözümmüdür ??

Hepsini yapabilirsin kardesim orjinal olsun diyorsan yetkili servisde gitmen gerekir bizde aksesuar yok ama neziroglu ,celik oto, akbak da yaptirabilirsin..

Cagri_06

Çağrı ÇAĞLAR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hepsini yapabilirsin kardesim orjinal olsun diyorsan yetkili servisde gitmen gerekir bizde aksesuar yok ama neziroglu ,celik oto, akbak da yaptirabilirsin..

Aracı Bugün Neziroğluna Bıraktım Bagaj Kapağı İle Arka Tampon Onarıma Girecek Olmadı Yarın Uğrayım Bakalım Ne Diyecekler...

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı Bugün Neziroğluna Bıraktım Bagaj Kapağı İle Arka Tampon Onarıma Girecek Olmadı Yarın Uğrayım Bakalım Ne Diyecekler...

inşallah hakıında hayırlısı olur kardeşim