mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hep söylenir FLU boyut olarak bir üst segmente yakın diye. Bu ön ızgaralarla daha da üst sınıfa yaklaşmış görünüyor...

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Flu'lar epey bir tutuldu burada 2013'tede esmeye devam edecek anlaşılan:eyv

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Meg 3 te iyi tutuldu. Yollarda Hb Focus 'dan fazla görünür oldular...:eyv

Valla Antalya'da bir ara fiesta denendi tutmadı,focuslara 1-2 firma yeltendi tutmadı,genel olarak filo olarak çalışan büyük turizm firmaları neredeyse full fluence'ye döndürdüler araçları ve pekte mutlular
:eyvGenel kullanımda ise evet meg-3'ler revaçta:eyvAma iş ticariye gelince aynı pasta payına sahip değiliz ne yazıkki:((kangoo dışında;))renoRenault bu anlamda çıtayı yükseltmeli bunun içinde değişik çizgilere yönelmeli bence.Ve 4x4'te sanıyorum Kaleos'la tıkandı kaldı Dacia ise şaşırtıcı adetlerde sattı Duster'i bunda fiyatta büyük bir etkendi elbette.Bekleyelim ve görelim bakalım :)

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Valla Antalya'da bir ara fiesta denendi tutmadı,focuslara 1-2 firma yeltendi tutmadı,genel olarak filo olarak çalışan büyük turizm firmaları neredeyse full fluence'ye döndürdüler araçları ve pekte mutlular
:eyvGenel kullanımda ise evet meg-3'ler revaçta:eyvAma iş ticariye gelince aynı pasta payına sahip değiliz ne yazıkki:((kangoo dışında;))renoRenault bu anlamda çıtayı yükseltmeli bunun içinde değişik çizgilere yönelmeli bence.Ve 4x4'te sanıyorum Kaleos'la tıkandı kaldı Dacia ise şaşırtıcı adetlerde sattı Duster'i bunda fiyatta büyük bir etkendi elbette.Bekleyelim ve görelim bakalım :)

Yollarda gördüğüm Flu ların hemen hemen yarısı şirket aracı. Diğer FLU lar sa şekil ve kullanım amacı olarak orta ve üstü yaşların tercih ettiği tip. Genç FLU kullanıcıları az sayılır. Meg3 apayrı her yaşa hitap ediyor, şirketler pek tercih etmiyor. Symbol ve kangoo ya laf yok, hem şirket hemde normal binicilerin tercihi yüksek düzeyde. Dacia nın başarısı ortada zaten. RENO bilir işini......:eyv

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
ben pek beğenmedim ama clio 3 lü bi hatun denk gelmezki banada götüreyim yemeğe :D

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hep söylenir FLU boyut olarak bir üst segmente yakın diye. Bu ön ızgaralarla daha da üst sınıfa yaklaşmış görünüyor...

birden linea nin yemi kasasina benzettim

FluenceEDC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bune abi yha saka olmali :sinirli, bence Turkiye'ye bu sekil gelmiyecek clio 4 gibi olacak insallah.:mad: