Fluence 2014 depo kapak kilidi çalışmıyor

BABO

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba başlıkta da belirttiğim üzere depo kapağımın kilitlenmediğini farkettim bugün. Daha önce kilitleniyordu. Sorunun kaynağı ve çözümü için yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

zekicey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Depo kapağı kilitleniyor mu ki, benim kapılar kilitli olsa bile açılıyor,kilitlenmiyor diye biliyorum benim de 2014

Ahmetaydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim bildiğim kadarıyla kapılar kilitliylen depo kağağıda açılmıyor, sorun çok önemli birşey olmasa gerek

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba başlıkta da belirttiğim üzere depo kapağımın kilitlenmediğini farkettim bugün. Daha önce kilitleniyordu. Sorunun kaynağı ve çözümü için yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Kilitlerinizi kontrol edin. Arac kilitliyken depo kapağının acilmamasi kilitli olması gerekir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Depo kapağı kilitleniyor mu ki, benim kapılar kilitli olsa bile açılıyor,kilitlenmiyor diye biliyorum benim de 2014

Kilitlerinizi kontrol edin. Arac kilitliyken depo kapağının acilmamasi kilitli olması gerekir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

blueparadise

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç kilitliyken depo da kilitli olması gerekir.aksi halde depo kilit motoru bozulmuştur. bende de aynı sorun var depo kilidi çalışmıyor ben kendim mazot alacam zaman elle manuel olarak açıyorum sonra kilitliyorum.sağ arka bagaj döşemesini ayırın elinizi uzatın çubuğu itin kilitlenir manuel olarak