Fluence Anahtarsız Giriş

ottomanj

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba;
Benim 2013 model Icon Fluence im var. Son zamanlarda şöyle bir sorunla karşılaştım; anahtarsız giriş yapacağım zaman kartı zor algılıyor. Bildiğim kadarıyla bu araçta 4 adet anten var, biri el freninin orada, biri bagajın orada, bir sol kapı açma kolunun içinde diğeride sağ kapı açma kolunun içinde. Sanki sol ve sağ kapı açma kollarındakiler algılamıyor gibi.
Ben DTT4 All uygulaması ile bazı özellikleri değiştiriyorum. Bu uygulamada acaba bir hata mı yaptım?
Destek olabilecek var mı?
İyi günler.

ottomanj

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba;
Sorun giderek daha da artmaya başladı. Her iki kartta da aynı şekilde oluyor. Desteklerinizi bekliyorum.

yleventcilingir

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Merhaba, kumanda pillerini kontrol etmişsinizdir büyük ihtimalle ama taze bir pille deneyebilirsiniz eğer denemediyseniz. Bir de cep telefonu kumandaları perdeleyebiliyor birbirlerine yakın olduklarında.

Merhaba;
Benim 2013 model Icon Fluence im var. Son zamanlarda şöyle bir sorunla karşılaştım; anahtarsız giriş yapacağım zaman kartı zor algılıyor. Bildiğim kadarıyla bu araçta 4 adet anten var, biri el freninin orada, biri bagajın orada, bir sol kapı açma kolunun içinde diğeride sağ kapı açma kolunun içinde. Sanki sol ve sağ kapı açma kollarındakiler algılamıyor gibi.
Ben DTT4 All uygulaması ile bazı özellikleri değiştiriyorum. Bu uygulamada acaba bir hata mı yaptım?
Destek olabilecek var mı?
İyi günler.

ottomanj

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba;
Bende o şekilde düşündüm ama sorun o değil.
Kimi zaman kart kapılardan 1-1, 5 metre uzakta bile olsa kapılar açılıyor ama kimi zaman kartı ön kapı camlarına dayayarak ancak açılıyor.

DTT4All ve PyREN ile arıza arattığımda bir arıza bulamıyorum. Acaba kapıların kablo geçişlerinde ki kablo larda mı sorun var? Bir yere giderken çok zor açıyorum sonra gittiğim yerden döneceğim zaman sorunsuz açıyorum.
Aklıma birde şöyle bir şey geliyor kapı içerisindeki kablolarda deformasyon olabilir mi?