Fluence Aracıma İçeriden Bagaj Açma Düğmesi Yaptım :)

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yay takarsanız istediginiz olur. Ben latitude'ye yay takmıştm. Otomatik yukarı kalkiyordu. Aliexpresste var.

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yay takarsanız istediginiz olur. Ben latitude'ye yay takmıştm. Otomatik yukarı kalkiyordu. Aliexpresste var.

Link Atabilirseniz Sevinirim Günlerdir Arama Yapmaktayım Ama İstediğim Yayı Bulamadım Birde Biliyorsunuz Fluencelerde Amortisör Yok Bagaj İçinde Tel Gibi 2 Parça Demir Var..

ottoman33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam siyah ve yesil kablu plakaligin uzerindeki butonun kablosu mu .. eger ugrasilirsa arka sis iptal edilip oadanda cekilebilir..

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AŞiKaR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

koleos19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elinize saglik hocam ben de yapmak icin park sensoru tusu satin aldim onla da olur mu bir de kumanda bagaj tuşuna 2 kez basınca açılma özelliğini de ekleyebilir miyiz? bir role tekikleyici ile Yapılabilir diyorlar. Tesekkurler

AŞiKaR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elinize saglik hocam ben de yapmak icin park sensoru tusu satin aldim onla da olur mu bir de kumanda bagaj tuşuna 2 kez basınca açılma özelliğini de ekleyebilir miyiz? bir role tekikleyici ile Yapılabilir diyorlar. Tesekkurler

Park Sensörü Düğmesi İle Olur Kumanda İçin Birşey Diyemicem...

koleos19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevabınız icin tesekkurler dugme gelince beyaz ve yeşil kablo uçlarını sensor düğmesinin hangi uçlarına baglayacagim kinusunda yardımcı olursanız çok sevinirim

AŞiKaR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevabınız icin tesekkurler dugme gelince beyaz ve yeşil kablo uçlarını sensor düğmesinin hangi uçlarına baglayacagim kinusunda yardımcı olursanız çok sevinirim

Yukarıda Paylaştığım Linke Bakın O Kadar Bilgim Yok Çünkü...

koleos19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Link burada 1 ADET Ayarlanabilir Otomatik Araç Bagaj Boot Kapak Kaldırma Bahar Cihaz için Renault Talisman FLUENCE FRENDZY
http://s.aliexpress.com/Vv2eue6Z
(from AliExpress Android)

Robinson_Crusoe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
@ AŞiKaR

Üstat galiba Gaziantepliyiz, bende antepliyim bu yaptığınızı benim araca uygularmısnız,