Fluence Bagaj Kapağı iç kolları

makmuh67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mühendislerini kutlamak ve çözüm için renaulta bir mail atttım, en kısa zamanda size dönceğiz diye mail attıllar, yaklaşık 6 ay oldu, daha çok bekleriz gibime geliyor.

ozbii

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault'un saçmalıkları saymakla bitmez.Benim 2009 çıkışlı ithal Megane'ımın kaputu amortisörlüydü burada üretilen faz1 2010-2011-2012 Megane'larda amortisör yoktu
benim aracım 2010 çıkışlı 2011 model, ön kaputta hem keçe mevcut hemde kaput amortisörlü, ama sonradan çıkan modellerde keçeyi, kaput amortisörünü ve expression modellerde perde hava yastıklarını koymadılar...

Son düzenleme:

fluence07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
amortisörlü bagaj olsaydı daha iyi olurdu.. ama fiyat/donanım olarak düşünürseniz bu malın ederi bu.
Bir de biliyorsunuz elektrikli fluence larda bizimkilere göre bagaj daha küçük, haliyle bu yolla bir çözüme gitmiş olabilirler..

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir daha asla renault almayacam.kendime söz verdim...Nefret ettirdiler beni sonunda.....

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu amortisörden bizimkilere takamıyor muyuz acaba gitsek serviste taktırsak olmaz mı ? Çünkü gerçekten bagaj kullanımını çok kısıtlıyor her zaman onların gireceği yeri açık bırakmak zorunda kalıyorum :S

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 2 Sedanlarda amortisörlü sistem var çok daha kullanışlı.Megane 2 parçası alarak takılabilir zor olmasa gerek

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
haklı söze ne denir ki yapılsa neden olmasın 1000 tl fazla söylesinler adam gibi yapsınlar ama tek kelimeyle iğrenç ötesi gözüken o demirler kötü yanı