Fluence bakim göstegesi

musaftaha

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm öncelikle bende yeni fluance 2012 1.5 dizel exterem edition 83.150 aldım araç sahibi 6-7 bin km daha yağ bakımına var dedi fakat ben 500 km yaptıktan sonra ilk yarım kontak yaptım en sağ ekranda araba ve anahtar işareti üzerinde ------ çizgiler ver sordum soruşturdum yağ bakımı dendi usta silecek kolundan sıfırladı ama o gün yağı değişmedim il dışına çıkmam lazım dı usta bişey olmaz git gel dedi fakat her ilk yarım kontakta yine çıkıyor yarım yapıp kapatıyorum kontağı sonra tekrar yarım kontak çıkmıyor. çıktığı zaman 5 sn gösteriyor sonda gidiyor yağını değiştirdim bakımlarını yaptım 20.000 km diye yeniden güncellendi silecek kolundan ama yine çıkıyor ilk yarım kontakta ve stop ettikten 5 dk sonra yine yarım kontak yapayım çıkıyor 1 dakikalığına stop edip çalıştırayım çıkmıyor. bilgisi olan yardımcı olabilir mi acaba RESMİ YÜKLEYEMEDİM
ANAHTAR İŞARETİ STOP LAMBASI ONLARIN HİÇBİRİ YANMADI

solbiater

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bakım sıfırlaması yaptınızmı silecek kolu menüsünden

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Resim yüklerseniz daha anlaşılır olur. Herhangi bir resim yükleme sitesine resmi yükleyip sonra yüklediğiniz anda ekranda çıkan linklerden forum yazanı komple kopyalayıp buraya yapıştırın yeter.

musaftaha

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet yapıldı ama ilk yarım kontakta yada 5 dk beklesin tekrar yarım kontakta yine araba ok işareti anahtar üzerinde —————- çizgiler var

musaftaha

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mazot filtresi olma ihtimali mantıklı geldi bide yazılım ile mi güncellemem kazım bakımı acaba

köksal51

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi günler aynı sorun bende oldu nasıl bir yol izlediniz. Tşk ederim

köksal51

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam aynı sorun bende oldu . sorun giderilmesi için nasıl bir yol izlediniz