Fluence Bakım seti

Ayhan038

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aracıma triger seti ve baskı balata seti değişecek internetten alabileceğim güvenilir site var mı

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Akbay Renault

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aracıma triger seti ve baskı balata seti değişecek internetten alabileceğim güvenilir site var mı

Hepsiburada da onaylanmis ve iyi yorum almış dukkanlardan alabilirsiniz. Hepsiburadanin geri dönüşü alış veriş yaptığım siteler arasında en iyisi diyebilirim. Örneğin ürün yanlış geldi verdikleri tarihte sizden gelip iade alınıyor ve yaklaşık ertesi gün veya bir sonraki gün ücret hesabiniza anında yansiyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

karasukrs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam kesin güvenilirmi siz kullandınızmı

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam kesin güvenilirmi siz kullandınızmı
Bana soruyorsanız bir çok kez alış veriş yaptım Akbay Renault'dan, bakım için gereklileri ordan alıyorum. Fiyatları makul, web siteleri de var ordan da alabilirsiniz ama diğer arkadaşın dediği gibi içinde huzursuzluk olmasın diyorsanız biraz daha fazla verip hepsi burada gibi bir yerden alabilirsiniz.

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende istanbuldan alıyorum onlardan iyiler yerlerine birkez gittim

zoomes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renaulttoptancısını öneririm, fiyat olarak Akbay dan %10 daha pahalı ama adamlar işlerinde titiz, Akbay da iyi ama oradaki depocudan mı nedir, birkaç kere yanlış parça geldi. Değiştiriyorlar sorun yok ama triger tarzı motoru söktükten sonra, farkedilen parçalarda ciddi sorun, parçayı gönder geri göndersinler falan 1 hafta kayboluyor. Bu yüzden ağır bakımlarda renalttoptancısı, yağ bakımları için akbay tercih ediyorum.

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renaulttoptancısını öneririm, fiyat olarak Akbay dan %10 daha pahalı ama adamlar işlerinde titiz, Akbay da iyi ama oradaki depocudan mı nedir, birkaç kere yanlış parça geldi. Değiştiriyorlar sorun yok ama triger tarzı motoru söktükten sonra, farkedilen parçalarda ciddi sorun, parçayı gönder geri göndersinler falan 1 hafta kayboluyor. Bu yüzden ağır bakımlarda renalttoptancısı, yağ bakımları için akbay tercih ediyorum.

Orjinal parça satıyolar yerlerini gördüm bunlarda iyiler