Fluence Business mi Linea Urban mı?

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aranızda yeniyim 3 ay önce sattığımız eski bir 2006 clio symbol 1.5 dci alize kullanıcısıydık şimdi ise bütçemizi sıkıştırdık fluence 1.5 dci business fiyatları 36 36 buçuk linea nın 1.3 multijet dolu urban modeli ise 33 34 bin lira yakıt olarak aynı yakıyorlar 3 aşağı 5 yukarı fluenceler daha oturaklı gibi bir yanda dolu araba var aracı istanbulda ş. içinde kullanacağız hangisini önerirsiniz bir de bu arada 40 binde bin araç var 36 buçuk son fiyat yağı siyahtı serviste 40 bin bakımları ne kadar acaba?

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
luence 1.5 dci business derim

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiat'a bulaşmamanı öneririm...

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fluence daha oturaklı bir araba gibi sonuçta 2012 model araç gördük dün akşam üzeri 36 buçuk son fiyat dediler boyasız 42 binde servisten sogulatacaktı babam bugün sistemde arıza varmış peki arkadaşlar 40 bin bakımlar serviste ne kadardır balataların felan değişmesi gerekir mi? birde fiyat uygun mu acaba business için

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yorumlarınızı sebep-sonuç faktörüne göre yaparsanız arkadaşa daha yardımcı olursunuz :eyv

-Fluance al
-fiata bulaşma. vs.

gibi cevaplar cevap değil ;)

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yorumlarınızı sebep-sonuç faktörüne göre yaparsanız arkadaşa daha yardımcı olursunuz :eyv

-Fluance al
-fiata bulaşma. vs.

gibi cevaplar cevap değil ;)
Fiat'ı zaten biliyor herkez anlatmaya gerek var mı ?
Linea'nın en dolusuyla Fluence en dolusu arasında 25.000 TL fark var kaliteyi aradaki yüksek fiyat farkından anlayabiliyoruz zaten,verilerde VW Jetta'yı bile geride bırakırken Lineayla bile kıyaslanması haksızlık olur ister katıl ister katılma.

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiat'ı zaten biliyor herkez anlatmaya gerek var mı ?
Linea'nın en dolusuyla Fluence en dolusu arasında 25.000 TL fark var kaliteyi aradaki yüksek fiyat farkından anlayabiliyoruz zaten,verilerde VW Jetta'yı bile geride bırakırken Lineayla bile kıyaslanması haksızlık olur ister katıl ister katılma.

Ben katılmıyorum demedim zaten, arkadaş böyle bir soru sorduğuna göre, bizim gibi bu araçların nasıl olduğunu bilmiyor demek ki, zaten bilse kendisi de bir karar verebilirdi.
Yorumları yaparken yardımcı olmak adına açıklayıcı olunursa arkadaş da tatmin olacaktır :eyv

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kendi görüşümü yazayım;

Baki bey, bana kalsa linea ile fluance ı karşılaştırmanız da hata, çünkü fluance kalitesi ile linea'dan 3 gömlek üstün bir araç ki business edition donanımı ile sizi yeterince tatmin edecektir.
sırf donanıma bakarak karar vermek çok yanlıştır, araçların kalitesini ön planda tutmak gerekir. piyasadaki çoğu kaliteli araçta olmayan yüksek donanımlar, piyasadaki çin malı araçlarda bile mevcut.
bu çin araçları kalite demek midir? ASLA.
Özellikle japon araçlarına bakın, amerikan araçlarına bakın, bizim gibi donanım düşkünü insanlar olmadığı için kalite ve sağlamlığa öncelik veriyorlar.
yine de size uygun gelen, gönlünüzden geçen aracı alın derim. Gidin her iki aracıda bir dokunun, elleyin, kullanın.. :eyv

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben katılmıyorum demedim zaten, arkadaş böyle bir soru sorduğuna göre, bizim gibi bu araçların nasıl olduğunu bilmiyor demek ki, zaten bilse kendisi de bir karar verebilirdi.
Yorumları yaparken yardımcı olmak adına açıklayıcı olunursa arkadaş da tatmin olacaktır :eyv
Anlaştık o zaman bence Extreme alınırı Bussines şirketler için hehe

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiat ile Renault'u asla kıyaslayamam yani.Tabiki renault