Fluence çamur önleyici paçalık

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cümleten hayırlı bayramlar...

servisten aldığım ürün kodları yazan, serviste fiyat yüksek işçilikle beraber 200 tl bulur. bir ara düşünmüştüm ama taktırmadım sonradan. bana söyledikleri kaportada delik açılmadığı, davlumbazın tutturulduğu yerdeki plastik vidalar sökülüp paçalık konuyor ve çıkan vidalar tekrardan aynı yere tutturuluyor. orijinal üründe durum böyle her modele uygun modacar malını bilmiyorum.

valla kardeş ben bayağı bi inceledim davlunbazın tutturulduğu paçalık konacak kısımda tek bir vida var orjınal olarak danlunbazı tutan yani kaportayı delmiyoruz deselerde davlunbajı delmek zorundalar yoksa paçalık tutmaz orda durum böyle davlunbazda delinsin mesele değilde plastik bi aksam olduğu için sağlam olur mu o kafama takıldı ee zaten takılacak parçada demir değil ya o plastik dedim soradan da bakalım gelsin parça test ederiz

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla kardeş ben bayağı bi inceledim davlunbazın tutturulduğu paçalık konacak kısımda tek bir vida var orjınal olarak danlunbazı tutan yani kaportayı delmiyoruz deselerde davlunbajı delmek zorundalar yoksa paçalık tutmaz orda durum böyle davlunbazda delinsin mesele değilde plastik bi aksam olduğu için sağlam olur mu o kafama takıldı ee zaten takılacak parçada demir değil ya o plastik dedim soradan da bakalım gelsin parça test ederiz

serviste symbol paçalığına bakma şansın olmuştu. bir veya iki vidayla tutturulmuş kaportada işlem yoktu. ayrıca paçalığın bir kerarı sağlamlığını sağlasın diye, çamurlukla davlumbaz arasına giren yeride vardı yani birkaç yerden sabitlenmiş oluyor.

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
serviste symbol paçalığına bakma şansın olmuştu. bir veya iki vidayla tutturulmuş kaportada işlem yoktu. ayrıca paçalığın bir kerarı sağlamlığını sağlasın diye, çamurlukla davlumbaz arasına giren yeride vardı yani birkaç yerden sabitlenmiş oluyor.

hocam modacar ın yolladığı ürün geldi baktım malesef uymadı geri yolladım gitsin bakalım böyle yolum servise düşerse senin gönderdiğin parça kodlarını yazdım cebe sorarım mutlaka tşk....