Fluence - CD çalar yerine 2015 model usb li cd çalar

oguzhanc64

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bunu aldım. AUX'u yerinden çıkardım.
AUX kablolarına bunun ses çıkışını bağladım. L-R olayına dikkat ederek tabiki. ÜRünün arkasındaki çıkıntıları ve vida yerlerini traşlayıp kartı ürünün plastiğine yapıştırdım. Çünkü başka türlü sığmıyor. Çift taraflı bantla da tutturdum.

Çakmaklıktan da elektriğini aldım. Ses de çok güzel oldu. CD gibi kaliteli. Hatta 320kbpslik şarkılarda CD'den bile güzel oldu diyebilirim.

https://tr.aliexpress.com/item/New-...32678865092.html?spm=2114.13010608.0.0.qbVKEK

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bunu aldım. AUX'u yerinden çıkardım.
AUX kablolarına bunun ses çıkışını bağladım. L-R olayına dikkat ederek tabiki. ÜRünün arkasındaki çıkıntıları ve vida yerlerini traşlayıp kartı ürünün plastiğine yapıştırdım. Çünkü başka türlü sığmıyor. Çift taraflı bantla da tutturdum.

Çakmaklıktan da elektriğini aldım. Ses de çok güzel oldu. CD gibi kaliteli. Hatta 320kbpslik şarkılarda CD'den bile güzel oldu diyebilirim.

https://tr.aliexpress.com/item/New-...32678865092.html?spm=2114.13010608.0.0.qbVKEK

Bu soketler acaba her model fluence icin uygun mudur? Yani bazı modellerde Teyip üzerinde oluyor usb ve aux girişleri bu model teyiplere sahip araçlarda da kullanılabilir mi acaba? Yeri mevcut araç üzerinde ama kapalı duruyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

oguzhanc64

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu soketler acaba her model fluence icin uygun mudur? Yani bazı modellerde Teyip üzerinde oluyor usb ve aux girişleri bu model teyiplere sahip araçlarda da kullanılabilir mi acaba? Yeri mevcut araç üzerinde ama kapalı duruyor.

Bu soket değil. Orjinal de değil. Çin malı üzerinde ses işlemcisi olan bir aparat. 12V DC verince çalışıyor. Kart üzerindeki çıkışlarına sesi gönderiyor. Sİz ses ve elektrik için tesisata kesik atıp girmeniz lazım. Soketi sök tak şeklinde değil maalesef.

Aktaselektronik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar icon teyp takmak isteyeler olursa yardım ederim

Bu gün 1 saatlik ugraşmam sonucu teyp montajı bitti ve mükemmel çalışıyor.şema yada yardım isteyen olursa yardımcı olurum yada boludan bir arkads isterse direk uygulmada yapabiliriz

LIGHTNING

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende 2011 extreme edc var, bende değiştirdim. Usb ve bluetoothlu olan teyp ile birlikte orjinal microfonda bağlattım gayet sorunsuz çalışıyor.

srdr87

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabaler
Bende 2011 megane hb privilige var. 3d arkamys sistemli. Acaba mevcut soketlerle tam uyum sağlıyor mu ? Yoksa usta soketlerle işlem yapıyo mu? Şunu için soruyorum Ordu da yaşıyorum o yüzden burda böyle işlem yapabilecek usta yoktur herhalde. Eğer tam uyuyorsa direk montaj yaptırım.
Eğer dedeiğim gibi direk uyuyorsa ikinci el şipariş edicem
Bu gün 1 saatlik ugraşmam sonucu teyp montajı bitti ve mükemmel çalışıyor.şema yada yardım isteyen olursa yardımcı olurum yada boludan bir arkads isterse direk uygulmada yapabiliriz

Son düzenleme:

srdr87

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler. arkadaşlar Ankara'da anıtkabirin bulunduğu bölgede yılmaz elektronik yapıyor. Firmayla görüştüm 350 TL takma parası isteniyor + teyp 200 dersek 550 eder. çok pahalı geldi bana. 800 - 850 civarı navigasyonlu vs multimedya takıyorlar.
Bende bugün sordum aynı fiyatı verdiler güncel olarak. Hatta teyp ile birlikte 750 dedi. Değermi bilinmez. Navigasyon olarak da uygun fiyatlılar verimli olmuyor dedi necvox filan dedi onlarda 2000 lira civarı

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

LIGHTNING

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende bugün sordum aynı fiyatı verdiler güncel olarak. Hatta teyp ile birlikte 750 dedi. Değermi bilinmez. Navigasyon olarak da uygun fiyatlılar verimli olmuyor dedi necvox filan dedi onlarda 2000 lira civarı

Ben Ankara'da teyp bilgi ekranı orjinal bluetooth mikrofon montaj dahil 400TL ye taktırdım. İsteyen arkadaşlara bilgi verebilirim.

srdr87

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben Ankara'da teyp bilgi ekranı orjinal bluetooth mikrofon montaj dahil 400TL ye taktırdım. İsteyen arkadaşlara bilgi verebilirim.
Yaptırdığınz yerin adres ve telefonunu verebilirmisiniz

tuseto76

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu işi İstanbul'da yapan yer yok mu?