Fluence dijital klima kullanımı

ekenemre02

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar.Ben foruma yeni katıldım.Şu anda 1.5 dCi privilege fluence'im var. Bundan önce Dynamique megane 2'im vardı.Sormak istediğim megane da klima mı fan mı olduğunu anlayabiliyordum klima olduğu zaman gösterge de ac yazıyordu bir de ac tuşu vardı fakat fluence da böyle bişey yok.Fan da mı klima da mı çalıştığını nasıl anlarım.Klima yı nasıl devre dışı bırakıp fan da kullanabilirim? Teşekkürler.

toggykaya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ac off düğmesine basarsan düğmede kırmızı ışık yanar ve kliman devredışı kalır. o zaman sadece fan çalışır.. diğer durumlarda klima sıcaklığa göre otomatik devreye girer

ekenemre02

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Demek ki ben aldığımdan beri klima olarak kullanmışım. Bende diyorum niye araba çok yakıyor :D Teşekkürler

full fluence

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Demek ki ben aldığımdan beri klima olarak kullanmışım. Bende diyorum niye araba çok yakıyor :D Teşekkürler
aynı şey benim başıma geldi. fluence imi aldığımdan beri meğer hep klimada kullanmışım dediğin gibi biraz çok yakıyordu dün keşfettim. arabayı ısıtmak için bile klima kullanmışız. ne acaip iş yav benim bildiğim klimayı açma tuşu olur adamlar kapama tuşu yapmışhehe

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı şey benim başıma geldi. fluence imi aldığımdan beri meğer hep klimada kullanmışım dediğin gibi biraz çok yakıyordu dün keşfettim. arabayı ısıtmak için bile klima kullanmışız. ne acaip iş yav benim bildiğim klimayı açma tuşu olur adamlar kapama tuşu yapmışhehe
bende clio mu aldığım da kış ayı olduğundan aynı hataya bende düşmüştüm. yaz geldi araba neden soğutmuyor diye düşünürken bir de baktım ac of yazıyor. yani kapat düğmesi. alışkanlık işte düğmeden açmaya alışmışız.