Fluence edc aks

hackkoss

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar. Tanışma kısmına yazmış olabilirim ama her ihtimale karşı yinede kendimi kısaca tanıtayım.
Fluence 2012 1.5 edc icon sahibiyim. Elazığ'dan yazıyorum. Muhasebeciyim.

yukarıda belirttiğim aracımı 3 ay önce 25 bin km de pertli olarak sorunları ve kozmetiği halledilmiş ve ayrıntılı eksperte soktuktan sonra uygun bir fiyata satın aldım.
Tabiki daha sonradan çıkacak sorunları bilerek satın aldığım için sorun verdiğinde de çok dert etmiyorum. Şu ana kadar da 5 bin km dir çok şükür önemli bir sıkıntı yaşatmadı.
ilk başlarda düşük viteslerde kararsızlık ve birkaç kez sert vuruntu yaptı ama serviste edc beyin güncellemesinden sonra bu sıkıntılar da ortadan kayboldu. şimdi ise malesef kazadan kalma sol aks sorunu yaşıyorum. Sağa ve sola dönüşlerde tık tık tık diye sol aks başından ses geliyor ve körükten yağ aktığını gördük. Biraz araştırmalarım sonucunda aks başının tek başına değişmediği sol aksın komple değişmesi gerektiği ve düz vites aksının orjinal olarak 250tl ile 350tl arasında satılmasına rağmen edc otomatik aksının 1500tl ile 2000tl arasında olduğunu müşahade ettiğimde canım çok sıkıldı. işte otomatik vitesin rahatlığının bedeli aracı satın aldığında ödediğin rakamla bitmiyormuş onu da anladım. Şimdi ne yapacam ne edecem diye siz değerli forum üyelerinden fikir almak istedim. Şimdiden değerli cevaplarınız için teşekkürler.

ugur352

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbul'da Fluence parçalarını satan çıkmacılar var fluence çok kullanılan bir model olduğunda temizini bulabilirsin diye düşünüyorum.

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renault referans nosunu öğren sonra gooogle yaz . en ucuz bulduğunlarla iletişime geç .