Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tam şekli;

dacia_logan_2_autobild_48292700.jpg
Buda Photoshop , Farlar ve ön tampon Safrane'a ait . ( Yeni Safrane ) .

Ben vidyoda ki arabanın hatlarını sevemedim .

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bir şey anlaşılmıyor bu vidyodan,resimlerde shop çalışmasından öte gidememiş,bekleyip görmek lazım...

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Buda Photoshop , Farlar ve ön tampon Safrane'a ait . ( Yeni Safrane ) .

Ben vidyoda ki arabanın hatlarını sevemedim .
Her tarafı bantlı olarak gezen ve seri üretime geçme yolunda teste giren bir arabanın orjinal fotosunu bulmak neredeyse imkansız Kadir. Bu nedenle insanlar birebir gördükleri bantlı araçları hatlarından nasıl bir şey olduğunu kestirmeye çalışır. Zaten Dacia bir renault markası olduğu için, mevcut malzemelerden çokça faydalanır. Düşük maliyetli bir araç üretimi için ilk şart kalıp maliyetlerinin düşürülmesidir. Bu da ancak mevcut kalıbı olan ve üretime devam edilen parçaları, aracın üzerinde uygun şekilde konumlandırarak elde edilir. Örneğin; Renault 19 un bazı parçaları megane 2 de mevcuttur. :eyv

Son düzenleme:

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çadırı kaldırsalardı bi kaç poz iyi olacaktı :):)hayırlı olsun diyelim

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence iyi olmuş biraz kalıplı ve daha kaliteli gözüküyor..

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni araç eskisiyle yaklaşık aynı kasaya sahip gibi bende arkadan kısa bagjlı resmi var stoplar dikey değil yatay olmuş.Fluenceden ziyade Lodgy ön panjuru olacak zaten lodgy de görüldüğü gibi Logan ölçü değiştirmiyor.Fakat yeni ön tasarım ve konsol dacia albenisini artıracak.
Gizli çekim-Fabrika -Sandero iç resimlerinde araçların daha çok komple makyaj gördüğü algısı oluştu.

Yani Symbol gibi Logan 2 de komple makyajlanacak gibi kasa aynı ama dış kılıf tamamen yeni konsolda ufak tefek değişiklikler ve eski Clio hblerdeki gibi ön kapı hoparlör üstü cam otomatiklerine ve lodgydeki focusa benzer teybe kavuşmuş.

Sonuçta eskiyen yüz ve eksiklikler gidirilmiş daha da sorunsuz ve yeni motorlu dacilar gelecek vw yıllardır bunu yapıyodu..

tatang54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence pek gelişme kaydedilmemiş gelly fc'yi andırıyor birde fotodaki araçta sunroof var bu büyük gelişme olursa tabiki ama yinede güzel araç, beğenmeme nedenim far ve stopun bu kadar büyük oval yapılması..

EseR

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bantlardan hiçbirşey anlaşılmıyor. Bekleyip görmek lazım.