Fluence EVR 36 moda devam + Detailing Garage ! (+ YZM ve BYE Coupe )

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
walla iyi fiyat benim 150 vermiştim =) camlar büyük diye herhalde :)

Tanıdık oldugu için bence :) 7 parca cam bana uygun gibi geldi.... Dun aksam kaput koruma için bi tunninge ugradım adam elgardı kötüledi durdu. Yok bende Venne var, yok filmin içinde markası yazıyor, yok cok pahalı yapmıs ,yok bunlar şişer vs vs. bi ara psikolojimi bozuyodu ama bahceliye gidip iki tek atınca düzeldi ortam :D

Baktım olmadı bida yaptırırım. dedim :D

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gülegüle kullan,gayet başarılı uygulama olmuş.
esaslı video vardı:)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bayağı renkli bir gün olmuş :) Yapılan işlemlerde güzel hayırlı olsun güle güle eskit abi :)

ArdAydn

Arda AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en acık olanı 25.35.45 diye gidiyo sanırım bu 25 olanı yanılmıyorsam 1 numara en acık film. ve Auto Vizyonda 110 TL ye yaptırdım.
Bende onümüzde ki ay yeniliyom abi filmleri.4 yıl önce babam bi yerde yaptırmış nası bi yerse şimdi filmler var mı yok mu belli değil koyuluğu gitti 30`luktu.Önümüzde ki ay bizim mahallede filmci bi abi var elinin ehlidir İzmit`te ne kadar etiket varsa film için ona gidiyo,konuştuk benim araç SW olduğu için fazla tutar ama sana bi güzellik yaparım 150 olur dedi.Koyuluk %50`lik yaptırcam :)

bekolito

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli olsun abi hepsi cok guzel gorunuyor yanlz o anahtarli sibop kapagina dikkt et patlatmasinlar :D