antsahin07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba acaba Extreme Modeline Otomatik Cam kaptma ve /veya follow me home aparatı takılabiliyor mu?Servise sorduğumda böyle bir aparat takılamayacağını söylediler.beyni buna uygun değil zarar verir gibi bir şey söylediler sizce takılabilir mi?

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İkiside yapılır ancak uygulandığı bölümleri garanti dışı bırakır ve bence çok uğraştırır değmez yani

@cotech

Cihangir BAŞEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orjinal olmayan ,sonradan takılan elektronık malzemeler maalesef kısmi yanmalara sebebiyet verebiliyor.araçlarınıza mümkün mertebe bu tip işlem uygulamayınız..

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sonradan eklenen elektronik devre bağlantılı parçalar hem yazılımsal, hem de donanımsal sorunlara yol açabiliyor. Sizin için çok gerekli değilse gerek yok derim.

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Garanti sizin için sorun değilse yapılabilir

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni modellerde otomatik cam kapatma var.O sistem bize uymuyor mu araştırmak lazım aslında.Bu hafta servise gidicem sorayım onuda...

yakupacar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim aracım 2012 extreme edition yenilerinde var kullanışlı oluyo. kilit tuşuna iki sefer basınca otomatik camlar kapanıyo belki vardır. bi denemenizde fayda var.

Delgado

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracım 2010 model bende yok garantimin bitmesine az kalmasına rağmen garanti dışı kalmayı göze alamam garanti bittikten sonrada bütçem müsait olursa bir ihtimal yaptırabilirim aslında çok kullanışlı bir şey eski aracım da 8 yıl kullandım tadını iyi bilirim:cool:

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim aracım 2012 extreme edition yenilerinde var kullanışlı oluyo. kilit tuşuna iki sefer basınca otomatik camlar kapanıyo belki vardır. bi denemenizde fayda var.
Basit bir sistem aslında meganelar da vardı.Fluence meganenın yerine çıktı ama yok...
Aracım 2010 model bende yok garantimin bitmesine az kalmasına rağmen garanti dışı kalmayı göze alamam garanti bittikten sonrada bütçem müsait olursa bir ihtimal yaptırabilirim aslında çok kullanışlı bir şey eski aracım da 8 yıl kullandım tadını iyi bilirim:cool:
Benimki de 2010 bende de yok,aynı şekilde eski aracımız da vardı çok iyi oluyordu... :D